Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Mayıs '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
523
 

Güneş İkizler yolculuğu ve Burçlara etkileri... (21 Mayıs - 21 Haziran)

Güneş İkizler yolculuğu ve Burçlara etkileri... (21 Mayıs - 21 Haziran)
 

21 Mayıs'ta Güneş’in İkizler'e girişiyle birlikte yepyeni bir döneme başladık. Güneş'in değişken burçlarda hareket ettiği zamanlar mevsim geçişlerine denk gelir. Değişken enerjiler sık sık değişebilen durumları gündeme getirdiği için; sabit yapıdaki kişiler bu süreçlerde daha çok şikayetlenebilir. J Güneşle başladığımız bir günün yağmurla sona ermesi gibi; hayatta her an her şey olacakmış gibi yaşamak en büyük özgürlüktür.
 
21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçerek, yaz ekinoksunu başlatacağı zamana kadar; İkizler teması olan bilgi, iletişim, yeni ortamlar ve tanışmalar dikkat çekecektir. Bu dönemin gölge etkileri; kararsızlık, akıl karışıklığı, zihinsel yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve Satürn etkisiyle birlikte gelen karmik olaylar ve geçmişle ilgili sorumluluklar olacaktır. Güneş İkizler seyrinin Yeniay ve Dolunay enerjisi ise yaşamımızda önemli değişimlere sahne olacaktır…
 
Dün gece yaşadığımız Yeniay; iç dünyamızla dış dünyamızın ne kadar uyumlu ve dengeli olup olmadığını görebilmemizi sağladı. Gördüklerimiz kaygılara ve korkulara yol açtıysa, değişim başlamış demektir. J İki uç kutup arasında yaşamak bu süreci çok daha yorucu kılacaktır şüphesiz. Bildiğimiz gibi İkizler burcu, dualiteyle ilişkilidir. Aşırı ve uç tepkiler, eylemler sergilemek yerine; derin nefesler alarak sakinliğimizi korumak, gelişmelere nötr yaklaşmak; pratik ve rasyonel çözümleri, kontrol gücünü elimize verecektir…
 
Venüs ~ Plüto karesi; ilişkilerimizle ilgili korkularımızı uyandırabilir. Karşı tarafı kontrol etmeye, yönetmeye ve baskılamaya çalışmak; paranoyak düşüncelere çekilmek içsel huzurumuzu ve ilişkilerimizi bozabilir. Bu sert açıyı olumluya dönüştürme şekli; kendi öz değer duygumuzu yükseltmek, zevklerimizi, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek ve kendimizle, değer duygularımızla ilgili köklü değişimler yapmak olacaktır. Hırslara kapılmak; dönüşü olmayan yollara girmemize neden olabilir.
 
Bugünden itibaren hayatımızda gözle görülür, elle tutulur değişimler yapmak, iç ve dış dünyamızda yaşadığımız sorunları çözmeye odaklı hareket etmek doğru olacaktır. Aksi halde 9 Haziran’da gerçekleşek olan Yay Dolunay’ı; yerine getirmediğimiz sorumlulukların bedelini ağır ödetebilir. Bu tekamülün kolaylıkla ve keyifle olmasını seçmek bizim irademize ve çabamıza bağlı olduğu gibi, zorluklarla ders ve deneyim kazanmak yine kişisel seçimimiz olacaktır. “Ne kadar olumlu düşünsem de, istesem de olmuyor…” diyorsanız; bilinçaltınızda hala umutsuz inançlar ve kodlar var demektir. Bunları değiştirmek ve dönüştürmek için bizden yardım istemekten çekinmeyin…
 
Astrolojik danışmanlık almak, yaşamınızda çözemediğiniz ilişki, iş, para vb. sorunları Theta Healing tekniğiyle şifalandırmak için bilgi alabileceğiniz iletişim numarası; 0538 853 39 67 
 
 
 
 
 
 
İkizler Yeniay’ının Burcunuza Göre Etkileri
 
Koç
İletişim trafiğinizin yoğun olacağı, akraba ve komşuluk ilişkilerinizin gündeme geleceği bir aylık süreç başlıyor. Beklediğiniz önemli haberleri alabilir, önemli konuşmalar yapabilirsiniz Sürpriz yolculuklar ve kısa seyahatler gündeme gelebilir. Düşünce ve inançlarınızda yeni farkındalıklar kazanabilir, belirsiz olduğunuz konuları netleştirebilir, radikal kararlar alabilirsiniz. Zihninizi durdurmak ve dinginleştirmek için hareketli aktivitelere yoğunlaşmanız denge kuracaktır.
 
Boğa
Maddi kazançlarınız, başkalarından gelen gelirleriniz, borçlar ve alacaklar gündemde olacaktır. Yeteneklerinizi keşfedebilir, sahip olduğunuz değerlerin farkına varabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler bu ay gündeme gelebilir. Değerlerinizi korumaya ve güvende hissetmeye son derece önem verebilirsiniz. Güvensiz hissettiğiniz durumlarda tüketim ihtiyacınız artış gösterebilir. Gereksiz harcamalara dikkat etmeniz gereken bir aydasınız.
 
İkizler
Doğum gününüz kutlu olsun! J Bireysel ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin ön planda olacağı keyifli bir ay sizleri bekliyor…. Yeteneklerinizle dikkat çekebilir, kendinizi çok daha rahat ifade edebilirsiniz. İletişim trafiğinizin aktif olacağı bu süreçte önemli haberler alabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Süreç boyunca ders, deneyim ve tekamül alanınız ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız olacak… Sabırlı ve iradeli yaklaşımlarınız, her sorunun üstesinden gelecektir.   
 
Yengeç
Geçmişte bıraktığınız kişilerle ve olaylarla karşılaşabilir, bilmediğiniz yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Gerçekçi rüyalar görebilir ve bilinçaltınızın derin katmanlarına inebilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Bu ay kendinizle yalnız kalmayı tercih edebilir, dinlenmek ve arınmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun kararlar almak, kendinizi dinlemek, gücünüzü toplamanıza ve yepyeni bir hayata başlamanıza yardım edecek…
 
Aslan
Arkadaş ortamlarınızda aktif ve hareketli günler geçirebilir, yeni insanlarla tanışarak yeni ortamlara girebilirsiniz. Gelecekle ilgili hayalleriniz, umutlarınız tazelenebilir. Yeni haberler alabilir, belirsiz olduğunuz konularda, zaman içerisinde netlik kazanabilirsiniz. Sosyal ve bir o kadar enerjik bir ay sizleri bekliyor!
 
Başak
Kariyer hayatınızla ilgili konuların, yeni iş bağlantılarının ve hedeflerinizin vurgu kazanacağı bir süreç başladı. Hareketli ve tempolu günler geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik kararlarınızı gözden geçirebilir, yeni ve radikal kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili geçmişte yara aldığınız durumlar aklınıza gelebilir. Çözüm bulmakta zorlandığınız konuları netleştirebilirsiniz.
 
Terazi
Düşüncelerinizde ve inançlarınızda radikal değişimler yaşayacağınız bu süreçte, önemli haberler alabilir, rehber rüyalar görebilir, yeni gerçekler keşfedebilirsiniz. Meslek hayatınıza yönelik eğitimler, seminerler gündeme gelebilir. Son dakika planlanan seyahatler ay boyunca gündeminizde olacaktır. Arkadaş ortamlarınızda şanslı gelişmeler ve fırsatlar gündeme gelebilir.
 
Akrep
Başkalarından gelen gelirleriniz ve maddi konular gündeminizde olacaktır. Beklediğiniz kredi, nafaka gibi ödemeler gündeme gelebilir, alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Bazı sonlanmalar gündeme gelebilir. Geçmişte verdiğiniz kayıpları, geride bıraktığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Korkularınızı görmek , kabul ve etmek ve dönüştürmek, ay boyunca daha kolay olacaktır.
 
Yay
İlişkileriniz ve ilişkiye yönelik ihtiyaçlarınız ön plana çıkıyor. Yeni haberler alabilir, bilmediğiniz gerçekler öğrenebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, uzun süreli ve ciddi ilişkilere başlamak açısından çok verimli bir aydasınız. Flörtler ve tanışmalar neşenizi yerine yetirecektir. Ay boyunca stresin yol açabileceği sağlık sorunlarına karşı temkinli ve dikkatli olmanızda yarar var.  
 
Oğlak
Günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda hareketli günler geçirebilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilir, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Belirsiz olduğunuz konular hakkında netlik kazanabilir, olayları farklı açılardan görmeyi başarabilir, pratik v hızlı çözümler üretebilirsiniz. Ay boyunca sağlığınıza dikkat etmeli, bedeninizi rahatlatan aktivitelere yönelmelisiniz.
 
Kova
Aşk hayatınız ve arkadaş ortamlarınız ön planda olacaktır. Sürpriz haberler alabilir, uzun süredir merak ettiğiniz soruların cevabını ay içerisinde bulabileceksiniz. Düşüncelerinizde yeni farkındalıklar kazanacağınız bu süreçte, farklı bakış açıları geliştirebilir, olaylara yeni ve alternatif çözümler üretebilirsiniz. Fiziksel enerjinizin  ve yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bu ay, kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
 
Balık
Geçmişle ilgili konular, aile hayatınız, çocukluk zamanlarınız sık sık aklınıza gelebilir. Alışkanlıklarınızı ve size zarar veren davranışlarınızı görme şansı elde edebileceğiniz bu ay, değişim kaçınılmaz olacaktır. Hayatınızın kontrolünü ele almak, yaşam alanınızı güzelleştirmek, evinizde vakit geçirmek ve en önemlisi sevdiğiniz hobilere zaman ayırarak dinlenmek, gücünüze güç katacak…  
 
 

 Miray Ertuğrul 

 
 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 134
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1945
Kayıt tarihi
: 24.12.13
 
 

Psikoloji, Ruhsal ve Karma Astroloji, yakından ilgileniyor. Yıldızların rehberliği doğrultusunda ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster