Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Aralık '19

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
47
 

Günün Birinde

Geleceksen eğer geçmişini unut, yaşanılan ilişkilerini unut demiyorum. Hatirlaki hatalarını benimle yaşama diyorum. Gelirken kıskançlıkların tuz, biber gibi olsun kalplerimiz kazaya uğramadan güvenimiz de tam olsun istiyorum.

Sana kusursuz olalım, kıskanılan çift biz olalım demiyorum. Sonra sana sarılmak için korku filmine gidelim demiyorum. Gel diyorum. Gel, en komedisinde gidelim, yüz şeklimizin ne hale geldiğine aldırış etmeden gülelim istiyorum. Geleceği hayal edelim demiyorum. Hedefe doğru yürüyelim, bir gün önümüze çukur açılırsa birbirimize köprü olalım istiyorum. Kim daha önce yolun sonuna varacak diye iddiaya tutuşmak yerine, gel diyorum. Yol belli yormaya, yorulmaya ne gerek. Pahalı mekanlarda etkileyici olalım demiyorum. Gel, balon uçuralım. Büyük meyveler toplamak için küçük aptallıklar yapalım. Kendimizi kasmadan nerede mutlu olacağımızı görelim diyorum.

İkili delilik hallerimiz hep bu yalancı bahardan olsun. On dakikalık yaz yağmuru sayesinde duygusala bağlanmayalım. Sezen AKSU'ya gerek kalmasın bizim şarkımız olmasın. Gel, gökkuşağının başladığı yere koşalım. her gecenin bir aydınlığı var, her üzüntünün bir sevinci gibi. Her, yağmur sonrası bir güzelliği bakmayı, böyle görmeyi, böyle yorumlamayi  öğrenelim. Bana bir dua eden sen ol istiyorum ve bir de benim dua ettiğim...  Daha özel olmalı, daha içten yalvarış ve daha samimi bir dua. Yüzümüz güldüğün de nedenini düşünme sakin, nasil oldunuda. Sadece başlangıca koş. Herşey düşündüğümüz gibi doğmalı içimize. Birbirimiz için vazgeçilmez olalım demiyorum. Sen günlerden salı zannederken ben cumaya uyanacak kadar hayatımız bizim ellerimizde şekillensin istiyorum. Şart, koşul, kural koymadan ve asla kol saatine bakmadan bekle beni diyorum. Dikene ve güle aynı anda gülümseyelim seninle.
Sadece gel diyorum. Tam zamanında gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın istiyorum...
                             

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 56
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 188
Kayıt tarihi
: 19.03.17
 
 

Yazar güler gezer ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster