Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ocak '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
293
 

Güven(ME) Bana

Güven(ME) Bana
 

Ben şahsen yarışma programlarını çok severim, özellikle de bilgiye dayalı olanları.Seyrederken kendi bilgilerimi tazeler,sınar bilmediklerimi de aklımın bir köşesine yazarım. Bence bir çok saçma sapan diziyi seyretmektense bu yarşmaları seyretmek bana daha eğlenceli geliyor, üstelikte oldukça faydalı olduklarına inanıyorum.

Ama bir tanesi var ki  artık seyretmeyeceğim zira beni o kadar sinirlendiriyor ki ! Seyreden varsa belki tahmin etmiştir... GÜVEN BANA !

Bu kadar saçma sapan bir format görmedim şimdiye kadar. Adının tam tersine karşımdakini nasıl ikna eder kandırırım sonra da alasından bir kazık atarımın en güzel örneği. Bu kazık atma işine aileler , eş dost da katılınca bakıyorsun ki yarışms,devasa boyutta bir kandırmaca parayı kapma yarışına dönüveriyor.

Bu kadar mı maddiyatçı ,üç kağıtçı bir millet haline geldik ?Şahsen çok üzülüyorum ve buradan bu programı yapanları , yayınlayanları ve tabii ki en büyük değer olan güven duygusunu bu kadar ayak altına alıp çiğneyenlere yuh olsun diyorum

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Amerikan emperyalizminin başka bir örneği işte bu yarışma,topla tüfekle yıkamayacakları değerlerimizi,işte böyle yok ediyorlar maalesef.İzlememek en doğrusu,farkında olup da tahammül etmek cidden bizleri yıpratıyor.Uyuyanlar izlemeye devam etsinler ne diyelim? Kaleminize sağlık sevgili yazarım,selam ve sevgilerle..

Gülpembe 
 10.01.2013 9:13
Cevap :
Canım, bana katıldığın için teşekkür ederim.Bu yarışma insanları dönek olmaya,yalancılığa yönlendiriyor.Tabii bu kadarla da kalmıyor. Artık seyretmeyeceğim.Sevgiler...   10.01.2013 13:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 351
Toplam yorum
: 1482
Toplam mesaj
: 167
Ort. okunma sayısı
: 3111
Kayıt tarihi
: 16.05.07
 
 

Emekli olmaya çalışan bir sanatçı,yazmaktan büyük keyif alıyorum. Kocaeli Gölcük' de oturuyorum e..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster