Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

aygoz Özlem Eryoldaş

http://blog.milliyet.com.tr/aygoz1

12 Mart '07

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
416
 

Haberleri izlemek istedim yalnızca..

Haberleri izlemek istedim yalnızca..
 

Uyku kaçtı mı gelmiyor... Nereye kaçıyorsa artık.. Ah keşke onun kaçtığı yerlere ben de kaçabilsem diye düşündüm bir an.. Kafamda bir sürü şey dolanıyor yine.. Yanlışlıklar komedyası mı bu yaşadıklarımız..

TV izlerken takıldım bu soruya yine her zamanki gibi.. Haber izlemek istedim gayet masum bir şekilde.. İstedim ki ülkem de neler olup bitiyor, nolucak bu küresel ısınma, hava durumumuz ne alemde, Hrant Dınk suikastı ile ilgili bir gelişme var mı, zamlar ne alemde vs.. Yani kısacası HABER almak istedim sadece HABER!! Büyük bir heyecanla haberlerin başlama jeneriğini izledim.. Az sonraları izlemek zorunda bırakıldıktan sonra nihayet ulaştık HABERLER' e.. Falanca dizinin bu akşamki bölümün de bunlar olacak diye başladık bilgilenmeye.. Ardından falanca yarışma programında yarışmacının ve jürinin söz düellosunu izledik sabırla.. Sabırla diyorum belki bir haber yakalayacam bir yerlerde sıkışıp kalan.. Ardından yine bir dizinin tartışma yaratan sahneleri falan derken hava durumunu şöyle bir geçti.. Ve ben fark ettim ki HABERLER' i beklerken habercikleri izlemişim farkında olmadan..

Anlayamıyorum ki ben nerede hata yaptım.. Gayet masumdu benim isteğim.. Şimdi diyeceksiniz ki haberleri haber gibi veren kanallar da var.. Var tabii ki olmaz mı?.. Ama ben isterdim ki her açtığım kanalda bulayım özlediğim haber anlayışını, o da bilgilendirsin beni.. Yani anlayacağınız uykumu kaçırdı bu haberler sendromu benim.. Saat 02:00 olmuş.. Belki bir HABERLER bulurum.. Bulursam haber vereceğim.. Ama sizde bana haber verin oldu mu????

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 185
Toplam yorum
: 1201
Toplam mesaj
: 81
Ort. okunma sayısı
: 1476
Kayıt tarihi
: 10.03.07
 
 

Yazabilmenin özgürlüğüyle... İstanbul'un bir bahar sabahında dünyaya gelmişim. Keşfetmek, anlayabilm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster