Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Temmuz '07

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
857
 

Hadi bizi güldür bakalım..

Hadi bizi güldür bakalım..
 

Televizyonda yeni çıkan bir yarışma proğramından bahsetmek istiyorum. Yarışmanın adı güldür bakalım, çeşit çeşit insanlar geliyor bir jüri üyesinin önünde türlü şebeklikler yaparak kendilerini yılın şebeği yapmak çabasındalar.
Zaten tv yarışmalarından proğlarımdan illahlah dedik, yani tv ye çıkıpta saçpa sapan proğramlarda boy gösteriyorlar, zaten yarışmanın yöntemi belli maksimum 15-20 kişiyi bir eve tıkıyorlar her yere bir camere yerleştiriyorlar, ve akşama kadar bu insanların 4 duvar arasında yaptıkları her neyse bizleri çok ilgilendiriyor.
Özelliklede evde oturan annelerimiz, kardeşlerimiz, ev kadınlarımız hatta bazen erkeklerimiz, babalarımız hepsi bu proğramların müftelası oluyor.
Onlarsız kahvaltı yapılmıyor, akşam çayları onlarsız içilmiyor hele birde onların yaptığı polemiklere yapılan yorumlar var yani o yorumları tv başında oturan izleyen her insan ister istemez dahil oluyor ve oturup kendi kendine yorum yapıyor, konuşuyor hatta bazen sinirlenip bağırıyor:)...

Neyse ben konuyu dağıttım asıl konumuz tv proğramında yeni başlayan bu proğram için, insanlar gülmek için birilerini arıyor oysa hiç farkında değilller insanlarımız ağlanacak hallerine hergün gülüyorlar..
Şöyle bir camlarınızı açın, sokaktaki insanlara yaşanan olaylara, tv nin kumandasına bastığınız zaman karşınıza çıkanlara bir bakın zaten hep gülüceksiniz, ama işte sorunda burda ağlanacak halinize gülüceksiniz.

Yani bir konuya daha değinmeden edemeyeceğim, yine bir tv proğramında yayınlanan güzel ve dahi adlı yarışma,
yine aynı şekilde eve tıkanmış 15/20 kişi etraflarından binlerce camera dışardan izleniyorlar. Güya dahiler güzellerle tecrübelerini bilgilerini paylaşacaklar v.s. bir sürü şey geçen gün tv ye bakınırken bu yarışmaya rastladım, yarışmanın bu bölümünde erkekler kızlara roket atmayı kızlarda erkeklere dansetmeyi öğretecekmişmişmiş....

Şahsen biz ailecek yarışmayi bitene kadar izledik ve bitene kadarda güldük hemde katıla katıla :)
Yani kendilerini rezil edene kadar, artık yerlerde sürünecek kadar güldürdüler, dahiler ne dahiye benziyordu güzellerde ne güzele benziyordu.
Ve bizler bunlara bu tür proğramlara ne kadar sitem etsek gereksiz bulsakda bunların karşısına geçip çayımızı çekirdeğimizi alıp bir güzel izliyoruz...

Ne diyeyim tek kelime var bunları özetleyebilmek için...

TRAJE KOMİK...:)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 1121
Kayıt tarihi
: 26.01.07
 
 

Merhabalar! Ben Ebru. 1988 doğumluyum. Kastamonuluyum. İstanbul'da oturuyorum. Açık öğretım bankacıl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster