Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mart '12

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
481
 

Hadi yeniden başlayalım

Hadi yeniden başlayalım
 

Neden yeniden başlamak?
Zarif başını çevirirken hatırlıyorum boynunda ki kıvrımı
Bana bir şey mi diyecektin
Hayır deyip gittin
Ne kokunu ne de gözlerini hatırlıyorum
Sadece nazikçe kıvrılmış boynun aklımda
Bana bir şey demeyecek miydin?
 
Yazık benim de söylecek bir şeyim kalmadı.
 
Ya dün bir arkadaş (kendisi arkadaş müsvettesi olur  yazılarımı eleştirdi). Eski sevgiliye gönderme mi yapıyormuşum falan öyle hadi yeniden başlıyalım dedim yaaa. Ya yok yeminle pis bir huyum varsa (valla tek kötü huyum yoktur) eski sevgiliye yazma olayıdır ki ha hepsinin gönlümde yeri vardır saygı duyarım yeminle ama gitsinler nasılsa bensiz perişan olmayacaklar ben de perişan olmayım derim. İlk iki gün falan üzüldüğüm olmuştur mesela boşandığımda inanmazssınız 1 hafta kendime gelemedim gerçi çok içmişim çoğunu hatırlamıyorum ama üzüldüğüm anlar olmadı değil. Lakin ennn tokat gibi çarpan gerçek şudur ki geçmişi geri getiremezsiniz fizik kurallarına aykırı hem. Geçmişi düzeltemezssiniz.İnsan çabuk yaşlanır (misal ben). Bunlarla uğraşacak kömrünüz olmayabilir her insan 35 ini görecek diye bir kanun mu var. Yaşadığım şeylerden öğrenebildiğim yegane gerçek geçmiş geçmiştir. Bırakın öyle kalsın güzel özel ama geçmişte.
 
Bir gün biliyorum ki o güzellikler beni ben yapacak. Millet heveslidir geçmişi kirletmeye bırakmazlar hatıralarım temiz kalsın illa bıdıbıdılayacak ki bir bok olsun. Yok anam ben uğraşmıyorum yaşadığım en kötü ilişkide bile mutluydum gene olsa yapar...mıyım bilmiyorum ama yapmasam da olmuşla ölmüşün çaresi yok çok iyi bilirim.
 
Yazının özeti şudur bebişim :Kesinlikle eski sevgiliyle işim olmaz olana da karışılmaz. Yeniden başlıyalım dememin nedeni eskiden bir blog yapmıştım. Yeterli ilgi ve alakayı gösteremediğimden ne oldu hala bulamıyorum ona bir göndermeydi blog başlığım.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 517
Kayıt tarihi
: 18.02.12
 
 

Tasarımcıyım grafik çalışırım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster