Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Nisan '11

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
544
 

Hadım düşünceler

Hadım düşünceler
 

Son zamanlarda tecavüz suçlulularının hadım edilmesiyle ilgili haberler dolanıyor ortalıkta. Komisyon filan toplanıyor bu konuyla ilgili yasa tasarıları konuşuluyor da ben bir şey çıkacağına inanmıyorum. ÇIıksa çıksa tecavüzcü sapık manyakların lehine bir karar çıkar o komisyonlardan. Tecavüzcüleri de afferin çok güzel tecavüz ediyorsunuz böyle devam edin deyip salıverirler (bknz Hüseyin Üzmez) başka bir nane de olmaz. Şimdi şuradan çıksam bir karakola gitsem kocam beni doğracayacak, parçalara ayıracak desem peşime bir adam takmazlar manyak sapık tecavüzcüler karakola götürülürken bin tane polis memuru çembere alır adamı. Ee suçlu hakkı diye bir şey var tecavüzcü sapık da olsa katil de olsa bir insandır korunacak o. Sen suçlu değilsen normal bir vatandaşsan koru kendini kardeşim her şeyi de devletten bekleme canımm.  

Öğrencilik yılları, dördüncü sınıftayım Eskişehirde hırsızlık olayları öyle bir arttı ki bir de nasıl profesyonelleşmişlerse bacağımızdaki pantolonu alıp götürseler haberimiz olmayacak. Neyse bendeniz saftirik Polyanna da her hafta bir telefon çaldırıyorum. Yine bir telefon çalınma vakasında karokala gittim hayatımda ilk defa. Daha önce çalınan telefonlarım ceviz kıracağına benzediği için çok umursamamıştım ama son çalınan pahalı bir şeydi. İşte gittik karokala bir de bizi çocukluktan beri korkutmuşlar ya ağlarsan seni polis amcalara veririm filan diye öğrenciyiz zaten baştan kaybediyoruz pıstık bir kenarda sanki suçluymuşuz gibi. Bir polis memuru çağırdı bizi form doldurttu, telefonun ıp numarısını falan aldı. Sonra sormaya başladı neredeydiniz, saat kaçta çalındı telefon diye ama görseniz tavırları ee o saatte orada olursanız çalınır tabi daha kötü bir şey olmadığına dua edin ne işiniz var kız başınıza oturun evinizde demeye getiriyor. Telefonu çaldırdık diye suçlu olduk, çıkma dışarı evde otur kapını kilitle... E suçlunun hiç mi suçu yok. O suçlu adı üstünde onun işi suç işlemek. Neyse ee ne olacak telefon bulunur mu diyoruz. Çok zor, bulunmaz. Süklüm püklüm döndük geri. Telefon mu bulunmadı tabii.  

Bizdeki anlayış bu ee dekolte giyme kardeşim tecavüz ederler tabi. Tamam ben dekolte giydim ettim bir hata tecavüzcünün hiç mi suçu yok. Yok tecavüzcü o. Gece dışarı çıkma, kapına bir kilit daha vur, arabanı zincirle, çocuklarını eve bağla.  

Bak yine nerden nereye geldik hadım olayına değinecektim aslında bu yazıda. Aslında şunu yazmak istemiştim biz kadınlar hayatımızın bir döneminde mutlaka bir adamı hadım etmek istemişizdir. Hiç beklemediğimiz bir anda bizi sap gibi ortada bırakan sevgilimiz ya da telefonda sevgilisine yazdığı aşk dolu mesajı yakaladığımız kocamzın bunu acayip hak ettiğini mutlaka düşünmüşüzdür. Onlar bizim için hayati organlarını kesip eline verilecek tiplerdir. O yüzden hiçbir kadının tecavüz suçlularına amann hadım edilmesin insanlık suçudur filan diyeceğini sanmıyorum. Valla bence hadım etmek bir işe yaramaz insanların ruhlarındaki kötülük beyinlerindeki sapkınlık hadım edilemedikten sonra.  

İYİ SEYİRLER  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hadım yerine ameliyat ile kadın yapılmalarını ve ıssız yerlere bırakılmalarını savunuyorum. Sevgimle.

Olgun Ekinci 
 14.04.2011 19:32
Cevap :
süper bir fikir  14.04.2011 21:04
 

Tırstım senden valla. Canım suçsuz erkeklerde vardır yapma yahu :)

Mustafa Tunç 
 10.04.2011 18:06
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 341
Toplam mesaj
: 34
Ort. okunma sayısı
: 1405
Kayıt tarihi
: 30.03.11
 
 

Buraya  cancanlı şeyler yazmayı çok isterdim ama ortalama bir memur maaşıyla geçinen evli ve çocu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster