Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Ekim '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1349
 

Hakan Fidan'a çokuluslu saldırmaya başladılar

Hakan Fidan'a çokuluslu saldırmaya başladılar
 

Türkiye'de bir şey yapamadılar sıra Yurt Dışı basın yoluyla onu bitirme çabasındalar...


Türkiye tarihinde dönüm noktasını yaşamakta, bu dönü noktası beraberinde demokratik açılımları, Federal ve Demokratik Anayasasıyla cazibe merkezi bir ülke olma fırsatını Türkie'nin ayağına getirdi. Elbette bu konjoktürel noktada Türkiye'nin bu denli avantajlara sahip olmasından ve politik alanda Lozan'a rağmen daha geniş alanda hareket edebilme kabiliyetine kavuşmuş olması içte ve dışta bir çok örgütleri telaşlandırdı.

Fidan göreve geldiğinden buyana, Ehli Şer Vel Fitneciler şimdiye kadar Türkiye içinde resmen fitne ve şer, yapmadık olay bırakmadılar. Başbakanlık önüdeki bombalamalardan Uludere faciası ve daha bir çok noktadan Hakan Fidan'a saldırı düzenlendi. Ta ki Başbakan onu özel korumaya alana adar. Artık onu Başbakan'ın izni olmadan kimse yargılıyamaz. İçerdekiler bu yüzden ümitlerini kestiler.

İçerde Ergenekon'un Üniformalı, Militanlı, Takkeli Cübbeli yapılanmaları onu yıkamazken ve bundan ümitlerini kaybetmelerinin yüzünden (Gezi'de bi işe yaramadı) şimdi yeni taktik İtalya ve ABD gibi dış lkelerden Fidan'a saldırılar başladı. 

Sağcı Ayrımcı Siyonistler Fidan'dan da, Erdoğan'dan da, Obama'dan da, Putin'den de nefret ediyorlar. Bu üç domino taşını devirmek çin ellerinden geleni yapmaktalar. Biri giderse diğerinin işini daha kolay halledecekler. Lakin gitmeyi bırakın, hepside yerini korumaya devam ediyor. Putin'e gösterilerle ve MCCain'in makaleleriyle saldıran Siyonistler ve onların iş birlikçisi ABDLİ Cumhuriyetçiler, Putin'e laf geçiremeyince el altında gizli toplantılarla semeye ve din eksenli Gezi planlaması yaptılar. Zaten Solcu ve gazı alınması gereken kesimde bu işin taşeronu olacaktı, hazır askerdi. Gezide bi kısım polislerin gereğinden fazla aşırı oranda güç kullanması ile kışkırtılan olaylar istenen sonucu vermedi. Ne Fidan gitti ne de Başbakan. 

Sıra Obama ve Fidan'da tekrardan.

Obama'yı ekonomiyle köşeye sıkıştırmaya çalışmakta Cumhuriyetçler ve siyonistler, ABDli Cumhuriyetçilerle bizdeki CHP'nin kendilerini değiştirmeden iktidara gelebilmesi için kesinlikle Dış desteğe ihitiyaçları var. FED bile Cumhuriyetçlerin tarafını tutuyor. 

Türkiye'nin Federal Anayasa ve Başkanlık sistemiyle güçlü olarak kalabilmesi adil etik sorumlu ve vicdanlı devletin gelmesiyle sağlanacak elbette fakat en az onun kadar önemli bişey daha var. İstihbaratın sağlam ellerde olması. Tek çatıda olması hayatidir. Federal Büro FBI yapılanmasıyla Merkezi Haber Alma CIA Yapılanması Türkiye'de ki dört tane İstihbarat dairesinin yerini alması fikri bazılarının tüyerini diken diken ediyor.

Bu yüzden Fidan'a, Obama'ya, Putin'e, Erdoğan'a saldırılar devam edecektir. Bu yapılanmanın aradığı ise kesilikle Gerhard Scröder gibi bir vizyonun eksikliğidir. Siyoistlerin bir numaralı adamı Merkel'dir. Onun AB içinde Almanya gibi bir devletin başında olması çok ama çok büyük bir talihsizliktir Dünya siyaseti adına. Merkel, kimse onun kadar siyonizme hizmet edemez, varlığı Almanya'nın ve AB'nin de uzun vadede çıkarını tehlikeye düşürdüğü gibi Dünya Barışı da onun sebep olduğu etki sebebiyle tehlike altındadır. Almanya'nın onunla hiç bir geleceği yoktur. Gelişmiş Alman dili, Sermayesi, mühendisliği BMW, Volkswagen Mercedes'te Almanyayı kurtaramayacaktır. Yerli Otomobilimizin yapılmasını İsteyen Başbakan'a en büyük diş bileyenler Montajcı al satçı adamların olması tesadüf değildir. Almanyanın Gezi saflarında yer almasının nedenlerinin başında Hava alanı değil YERLİ OTOMOBİLDİR. Türkiye'nin Passat, Turan, Tuaregi yapması ihtimalidir.

Bunlar gezinin arkasına saklanan yerli otomotiv montajcısı bazı sermayeydiler. Siyonizmin dediğini yapmak zorunda kalan artık üretemeyen Ergnekoncu Din'e sahip olalarda onları kurtaramaz artık. Bu kesimin tekrar iktidara gelmesi demek şimdiye kadar yapılanın yıkılması demektir. 

Hakan Fidan geleceğin BAŞBAKAN'ı olması ise onlar için en büyük ve en korkunç kabustur tamamiyle. Türkiye Fidan'a sahip çıkmakla riskler almaktadır ama uzun vadede kurtuluşu barış ve çözüm sürecinin siyonizin istediği gibi gitmememsi, Federal Anayasa Demokratik örnek güçlü devlet projesi onunla var olmaya devam edecektir. Keşke kendisi gibi düşünen vizyoner kadrolarını bir an evvel oluştursa ve eğitse.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 722
Toplam yorum
: 418
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3651
Kayıt tarihi
: 23.01.09
 
 

A.Ü İktisat Fakültesi mezunuyum, daha önce Kazakistan ve Hollanda'da eğitmenlik ve tercümanlık iş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster