Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi yaşanmışlıklarımı ve düşüncelerimi  amatörce yazmak, yazılanlara da fikrimi açmak için buradayım. Süreç içinde farklı kimlik ve kişiliklerin arenasında blog yazı denemelerim ve yorumlarım ile "Milliyet Blog" camiasına katkıda bul..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Öğüdümdür

Pekala öyleyse kolay gelsin...

06 Mayıs 2018 14:58
Öğüdümdür

İnsanları yandaş yundaş diye etiketlemek ancak sizin zihniyetinizin ürünüdür. Benim yandaşlığım ispat edemezseniz sizin demokrasi anlayışına …! Benim yazdığım sizin taraflı yazınıza, halkın iradesine olan saygısızlığınıza tepkidir. Bunu daha detaylı olarak son bloğumda yazdım. Dikkatli okuyun ve size düşeni içinden alın beyefendi! Sizin yetmiş yıllık hayatınızda son 16 yıl öncesine ait bir öğüdünüz varsa linkini verin okuyalım. Burada Erdoğan Düşmanlığıyla elde edeceğiniz kariyer (!) veya birkaç taraflı yorum sizi cennete götürmeyecektir. Beni veya benim gibi düşünenleri yok sayamaz; savunduğunuz düşünce özgürlüğü kapsamında sizin gibi düşünmediğimiz için bize yandaş diyemezsiniz. Demek’ki sizde karşı tarafın beslemesi, kapıkulusunuz! Demek’ki siz yetmiş yıldır köhnemiş, çürümüş zihniyetin yandaşısınız? Türkiye’yi teslim almaya çalışan masonların kalemisiniz. Seksen yıldır ülkeye hayırlı bir iş yapmamış, halkı canından bezdirmiş, tek partili dönemin diktatör zihniyetine hasretsiniz!

06 Mayıs 2018 00:47
Teşekkürler Atatürk

Bana söylediğiniz gibi olmadığınız için bunu yazdım. İnsanlara birşey yazarken araya nasıl kinaye soktuğunuzu görmenizi istedim. Ayrıca sevgi, saygı gibi ifadeler ancak siz hakederseniz yazılır. Önce kinayeli yaz sonra alıntıyla cevap ver! Siz alıntınızda olduğu gibi davranmadığınız sürece fırsat buldukça özellikle bloglarımla yazdıklarınıza karşılık bulacaksınız!

06 Mayıs 2018 00:23
 
Toplam blog
: 427
Toplam yorum
: 1038
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 782
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Unutma, bıraktığın izlenim kadar değerlisin gözümde. Ben unutursam şayet, adamlığını gözden geçir!