Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Eylül '10

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
627
 

Hanefi Avcı ve imam'lar.

Hanefi Avcı ve imam'lar.
 

Avcı ve Av


"Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner."

Tamda bunu hatırlamanın zamanı. Hanefi Avcı Devlet adına önemli (İşkence) görevler yapmış mış. Eee sonra ne olmuş? Sonrası malum Avcılaar bu ülkede ne kadar vatansever, Halkından ve haklıdan yana, okur yazar, Cumhuriyetten, Demokrasiden, yana olaanları tek tek işkenceden geçirdiler. Bunun adına da görev dediler. 12 eylül şakşakcıları ogün devlet adı altında Cuntacılara yaranmak için işkence ederken bugün Cemaatler adına bu işi yapmaya başladılar. Ama roller değişti. Cuntacılar damlarda toplarken, Şimdi Cemaat evlerinde ve Camilerde toplama dönemi başladı. Sonrası malum....

Nasıl Almanya'da Papazlar geç kaldı ise, Ne yazık ki Avcı'larda geç kaldılar. Bakın Devlet erkanına "Olay Hukuka intikal etmiştir. Hukuka karışmamak lazım" Dün sanki "411 karşı hukuk siyasallaşmıştır, Anayasa mahkemesi taraflıdır" diyenler. Dün HSYK nın siyasallaştığını iddia edenler. Bugün kasıla kasıla Hukuka saygıdan dem vurmaya başladılar. Onların hukuk anlayışı kendi çıkarlarına ters olmamak kaydı ile saygıdır.

Bu ülkede işkence yapanlarda artık Cemaatler tarafından hapse attırılabiliyorsa, Dün sorgulayıcı Yiğit Bugün sansürcü Bulut olmuşsa geç kalındığının resmidir. Bu ülkede herşey tersine döndü. Demokrasiden yana olanlar Demokrasi karşıtı ilan edilirken, Düzen yanlıları demokrasi yanlısı ilan ediliyorsa geç kalınmıştır geç....

Ama unutulmaması gereken birşey var. "KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN HELİR HESAP DÖNER" Kimki halkına zulm etmiş, Kim ki iktidar uğruna haksızlıkları iktidar aracı olarak kullanır. Ya halk onun hesabını sorar. Ya da tarihe kara bir sayfa yazarlar.

Pir Sultan'ı kim astı o hatırlansada Lanet'le anılırken. PİR SULTAN asla unutulmadı. Bugün Halka zulm edenler tarihte kara sayfa oluştursa da, Gelecek nesiller onları hatırlamayacaktır. Peki DENİZ GEZMİŞ'ler unutulacak mı?

Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki kan gölü oluşturanlar o kanda boğulacaktır. Hanefi Avcı ilk değil son da olmayacak. Bu düzen değişmeden, 12 eylülcüler iktidardan gitmeden Çooook Çalışmamız gerek çoooooooookkkkkkk.

Avcılar av olmaya başladı. Yakında İmamları hapse atmaya başlarlarsa şaşırmam. Zira artık avcıların av olma zamanı....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 169
Toplam mesaj
: 31
Ort. okunma sayısı
: 788
Kayıt tarihi
: 29.09.06
 
 

10.12.1949 yılında Nurhak'ta fakir bir ailenin yedinci cocuğu olarak dünyaya geldim. Ziraat okulunda..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster