Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Aralık '19

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
147
 

Hangi Blogları Okuyorum?

Ben önce yazının başlığına, sonra kim yazmış ona bakarım. Başlık ilgimi çekmişse mutlaka okurum. Kısa, öz ve anlaşılır başlıklar dikkatimi çeker. Kısaltma yapılmış, benim ilk bakışta çözemediğim başlıklı yazıları asla okumam! Hele başlıkta dilbilgisi hatası varsa o yazıyı hemen çöpe atarım!

Özenle yazılmış, dilbilgisi hatası olmayan yazıları zevkle okurum.

Yorum alan ve yorum yapan yazarların yazılarını da okumaya değer bulurum. Kafamda bir yorum belirirse yorum da yaparım. Genelde bu arkadaşlarım yapılan yoruma yorumla karşılık verirler. Çok mutlu olurum.

Tanıdığım, tanışık olduğum arkadaşlarımın yazılarını kaçırmamaya çalışırım. Onlar benim Bloger dostlarımdır. İsim vermiyorum, onlar kendilerini bilir. Şöyle bir tüyo vereyim: Yazılarını okuyorum, öneriyorum ve çoğu kez yorum da yazıyorum.

Son günlerde yorumlara verdiğimiz cevaplar yerine ulaşmıyor ama buna bir çözüm olarak yazımızın hemen altındaki “Facebook Yorumu” kullanabiliriz. Yorumun hemen onaylanmasına rağmen nedense Blogerler bunu hiç tercih etmiyor!

MB’da yazdığım kadar okumaya da çok önem veriyorum. Okuduğum her yazıdan illa da bir şeyler öğreniyorum. Son öğrendiğim ve çok hoşuma giden konu “Medya Okuryazarlığı” oldu. Yazarına (Şeyda Bilgin) buradan çok teşekkür ediyorum.

Öğrenmek ve yazmak benim için sonu olmayan zevkli bir yolculuk. Bu güzel ve hoş yolculuğu MB’da birbirinden değerli Bloger arkadaşlarla yapmak çok güzel bir duygu.

Yazıma nihayet verirken yayına gönderdiğimiz yazıları bıkmadan usanmadan büyük bir sabırla okuyan, gözden geçiren ve yayına veren sayın editörlerimize de buradan selam ve saygılarımı sunuyorum.

İyi ki Milliyet Blog var!

İyi ki sizler varsınız! 

Kolay gelsin…

"YAZ DOSTUM!"

Şen ve esen kalınız.

Dr. Atanur Yıldız

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 483
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 262
Kayıt tarihi
: 24.01.09
 
 

Tıp doktoru.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster