Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Aralık '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
75
 

Hatırla Gönül 10. bölüm Jülide, kimi tercih edecek?

Hatırla Gönül 10. bölüm Jülide, kimi tercih edecek?
 

Hatırla Gönül 10.Bölüm Fragmanı


Yusuf, sonunda Gönül, izini bulabilmiştir. Şüphesinde haklı olduğunu da kanıtladığı Hatırla Gönül olayların bütün arkasında bulunan kişinin Tekin, olduğu da ifşa olmuştur. Yalnız hastane de karşılaşırlarken Gönül'ün, hafıza kayıplığını ve bambaşka bir kimliğe büründüğünü de orada anlayabilmiştir. Artık Gönül, gitmiştir yerini Jülide'ye, bırakmıştır. Tekin'e, tekrardan bırakmak istemediğinden Yusuf, kaçırmıştır, ama uyandığında haliyle hatırlamadığından yabancı gibi davranılmaya maruz kalacaktır. Peşinde polisler olduğundan şimdilik fazla dikkat çekmemek için Jülide'yi, serbest bırakarak kendi sahip olduğu hayatına doğru yöneltmiştir.
 
Jülide, yaşadıklarıyla kafasında soru işaretleri oluşacaktır. Gözünü açtığında gördüğü yabancı kişi kimdir? Neden sanki kırk yıl tanıyormuş hissine kavuşarak, kalbinin hızlı attığını çözememiştir. Hatırla gönül 10.bölüm fragmanı korktuğundan Tekin'e, sığınacaktır. Bunda biraz yakınlaşmalarını sağlasa da asla aklı Yusuf'dan, çıkmayarak kim olduğunu deşmeye çalıştıkca geçmişiyle ilgili gerçeklerle karşılaşmaya başlayarak yavaştan Gönül'ü, çözmeye çalışacaktır.
NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Of bıkkınlık verdi bu dizide artık gönül'ün hatırlaması gerekiyor.Ne yazık ki bugün izleyemeyeceğim.Selamlar.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 13.12.2015 13:24
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 508
Kayıt tarihi
: 07.01.15
 
 

Merhabalar, dizi seyretmeye bayılıyorum. Özellikle Türkiye'nin, en güncel dizilerini takip edip, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster