Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Ekim '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
108
 

Hatırla Gönül 4. bölüm Yusuf Kürşat'ın peşinde

Hatırla Gönül 4. bölüm Yusuf Kürşat'ın peşinde
 

Hatırla gönül 4.bölüm fragman


Yusuf, Gönül'le ilgili önemli gerçeği öğrenmiştir. Hayatını yıkan, sadece onun canını tıpkı kendisininkini yaktığı gibi ödettirecek Kürşat'ın, gizli sakladığı kızı olduğu ortaya çıkmıştır. Bunu öğrendiğinde Hatırla Gönül de ilk başta afallayacaktır. Çünkü gerçek anlamda hoşlanırken, asla öyle adamın kızı olmasını hak etmediğini ve bu onun suçu olmadığını biliyordu. Üstelik hoşlanmaya başlarken, yüzünü gördüğünde uzun zamandır ilk defa yaşadığını hissetirebiliyordu. Bunun için kendisinin intikamını Gönül, yansıtmayacaktır, zaten babasını da pek sevmediğinden üzülebileceği ihtimalini de düşünmemektedir.

Kürşat, kızının daha düzgün hayatı yaşaması için ölmeden önce rahata erdirmeyi şimdilik en büyük görevidir. Bunun için para teklifi edecek, niyeti sadece rahatlaması içindir. Gönül, yetimhane de büyümesini sağlayan, asla onu sormayan babasının sadece parasıyla kandırabileceği ihtimalini düşündüğünde çıldırır teklifi ardından mekanı terk eder, bir daha karşısına çıkmaması yönünden uyarmıştır.

Hatırla gönül 4.bölüm fragmanı Kürşat, yaptığı hatanın farkına varmıştır. Uzun zamandır ilk defa dışarısı düşmanlarıyla doluyken çıkmayı kızı için riske atmıştır. Bundan haberdar olan Yusuf, hazırlıklar başlayarak Kürşat, kızıyla görüşmeye giderken onda bir ziyaret düzenleyerek buluşma yerinde sürpriz hazırlamaktadır. Bu süprizin altında yatan olay kimsenin hoşuna gitmeyecektir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 506
Kayıt tarihi
: 07.01.15
 
 

Merhabalar, dizi seyretmeye bayılıyorum. Özellikle Türkiye'nin, en güncel dizilerini takip edip, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster