Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Mayıs '15

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
241
 

Hatırlayın...

Hatırlayın...
 

İnsanları balıkalara benzetirim ben koskoca bi okyanustur dünya içinde biribirinden farklı rengarenk balıklar vardır. Birbirlerine dokunamazlar ve unutkandırlar, okyanusun o ihitşamlı mavisinde hepsi kendi için yaşar. Yediklerini, sevdiklerini, amaçlarını, hatta neden yüzdüklerini, nereye gittiklerini bile unuturlar. Tıpkı insanlar gibi ihtişamlı ve unutkan. Bişeyler yapmak için yalnızca beş dakikaları vardır. Her gün defalarca yenilenen beş dakika. Adına dünya denen eşsiz okyanusun muazzam sakinleri: sizden ricam şimdi alın şapkanızı önünüze yalnızca beş dakika düşünün, farkına varın nasıl bi mavilikte yaşadığınızın, kimleri unuttuğunuzun, nereye ya da nelere doğru yol aldığınızın, hayatınızdaki eksiklerin, fazlalıklarınızın, en önemlisi aynı okyanusta yaşadığınız sevdiklerinizin ve hatta dokunamadıklarınızın farkına varın. Çat kapı gidin yanlarına, olmadı arayın hiç vakit kaybetmeden. Aklınızdan geçen ilk güzel sözü armağan edin onlara, çok güzel olması şart değil samimi olsun yeter. Gördüğüme sevindim deyin mesela, ömrün huzur dolsun deyin, en sevdiğim deyin yeter ki konuşun baktınız olmuyor sarılın gitsin hayat ''sonra'lar''  için, ''yarın hallederiz' ler'' için,  ''ama'lar''  için çok kısa ertelemeyin. Gülüşünüzden öperim.

Solohan, Abbas Oğuz bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu da benden size artık son şarkı. Yazmaya devam edin. https://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk Sevgiyle.

Solohan 
 04.06.2015 7:45
 

Yazılar bana göre az. Yani özetle yazıyorsunuz. Biraz zengin yazmanızı tavsiye ederim. Hemen bitirmeyin. Bir sayfa olsun bari. Bu arada eğlenmek isterseniz benim mizah kategorisindeki yazılarımı tavsiye ederim. Bunca nasihattan sonra da tabii size bir şarkı daha yollamak gerek. https://www.youtube.com/watch?v=fUis9yny_lI Sevgiyle.

Solohan 
 04.06.2015 7:05
Cevap :
Teşekkür ederim şarkı ve tavsiyeler için dikkate alıcam. Sevgiyle  04.06.2015 11:27
 

Güzel bir yazı. Şunu da unutmamalı. Uzayı keşfetmeye çalışan bizler henüz okyanusların her yerine inebilmiş değiliz. Hayat sonsuz bir okyanus gibi katılıyorum. Hiç bir şeyi ertelemememiz gerektiğine de katılıyorum. Bir ara huzurevlerine giderdim. Tanımadığım yaşlılara hediye verirdim. Moral verirdim. Size de bu yazınız için bir şarkı hediye edeyim. Dinlerseniz sevinirim. https://www.youtube.com/watch?v=h-WPexVEujg Sevgiyle.

Solohan 
 02.06.2015 23:35
Cevap :
Tabi ki dinlerim cok tesekkurler.  02.06.2015 23:53
 

Evreni kuran güçlü öğelerin eşsiz tasarımlarını haritalamak gerek düşüncenin atlasına...Selamlar.

Abbas Oğuz 
 01.06.2015 19:01
Cevap :
Evrenin en güçlü panzehri sürekliligine inanılan sevdiklerimiz. Unutulmamalı. Saygılar.   02.06.2015 8:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 25
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 348
Kayıt tarihi
: 02.01.15
 
 

Kim olduğumuz ne olduğumuz önemli değil. Kimi mutlu edebildiğimiz, kimin sorunlarına çözüm bulabi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster