Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Ağustos '18

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
75
 

Havran'da Kocaseyit'in Torunları 17 Yıl Önce İlk İşaret Fişeğini Böyle Ateşledi

Havran'da Kocaseyit'in Torunları 17 Yıl Önce İlk İşaret Fişeğini Böyle Ateşledi
 

 
Bundan tam 17 yıl önceydi. Sayın Cumhurbaşkanımıza muhtar bile olamaz denildiği zamanda, Havran ilçemizde Kocaseyit’in torunlarıyla birlikte elimizi taşın altına koyarak, büyük bir heyecanla parti yönetimimizi oluşturduk ve tabelamızı parti binamıza taktık. Bu bize çok büyük heyecan vermişti. Çünkü gençtik,delikanlıydık,enerji doluyduk. Büyük bir heyecan ve aşkla liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’nın söylediği her söylemi canla başla basından takip ediyor ve yapmamız gerektiği konularını il başkanlarımızdan öğrenerek alan çalışmalarımızı başlattık. Havran’da gitmediğimiz yer, gitmediğimiz köy kalmamıştı. Gündüzleri rızkımız için çalışıyor, geceleri alan çalışmasına çıkıyorduk.
 
Şimdi ise aradan geçen bunca yıl sonra, yeniden aynı heyecanları yaşıyoruz. 14 Ağustos 2018 tarihine saatler kaldı. Aynı heyecan ve gururu ilk günkü gibi yaşamaktayız.  Çok zorlu bir süreçten geçtik, ama içinde Recep Tayyip Erdoğan aşkı olan Kocaseyit’in torunları boş durmadılar, herkes gönüllü mesai yaptı. Bütün dava arkadaşlarımız gecesini  gündüzüne vererek, halkın içinden çıkan, halkın adamı sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nı başbakan yapmak, iktidarın mührünü ona teslim etmekti. Ve sonunda onu halkımızın teveccühü ile başarmıştık. Çünkü Yeni Türkiye’nin temelleri yeniden atılıyordu. 
 
Parti kapatma davalarından, askeri ve sivil darbe teşebbüslerine maruz kaldık. Türkiyenin bölgesinde lider bir ülke olmasını istemeyenler her türlü entrikalar ile partimiz ve halkımız üzerinde devamlı tuzak kurdular, liderimiz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dik duruşu ile bunların hiç birine boyun eğmedi. Boyun eğmediği için FETO alçağı darbe girişimi ile ülkemizi rehin almaya, ABD ye peşkeş çekmeye kalktı. Yüce halkımız canını feda ederek, tankların önüne yatarak FETO nun hanin darbe planını başına geçirdi. FETOnun halen uyuyan hücreleri ile mücadele ediliyor. Ama halkımız ile beraber bu uyuyan hücreleri de açığa çıkartarak Allah’ın izni ile ülkemizi ter temiz yapacağız. 
 
14 Ağustos 2001 Ak Parti’nin kuruluşu, iktidar için ilk işaret fişeğinin atıldığı gündür. Havran’da olduğu gibi Ülkemizin, hatta tüm dünyanın gözü atılan bu işaret fişeğinin pırıltısını izlemek oldu. Zalime korku doğdu, mazluma umut oldu. Halkına hizmet için, kendini halkına adayan liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan  bir güneş gibi karanlık gecelerin üzerine doğdu. Krizlerin yaşandığı, anayasa kitabının havalarda uçuştuğu, esnafın yazarkasa attığı, memurun limon sattığı, ekonomik krizin içimizi adeta kemirdiği, enflasyonun tavan yaptığı, halkın fakirleştiği, umutların tükenmeye yüz tuttuğu , kabus gibi günlerin yaşandığı bu acı tabloda, Rabbim liderimizi bir anda bize gösteriverdi.  Şimdi ülkemizde milyonlar olduk. Artık bizi Tüm dünya kabul etti. Kabul ettiği için liderimize düşmanlık yapmak istiyorlar. Ama şunu bilsinler ki artık eski Türkiye yok. Eski Türkiye eskide kaldı. Şimdi Yeni Türkiye’nin ayak seslerini duyma zamanı geldi.  Partimiz 2023 hedefindeki büyük projeler ile milletimize hizmete devam edecektir. 2053 ve 2071 Türkiyesi de dünyada süper güç olarak, Tüm dünyaya adaletli ve hakkaniyetli hizmetlerini götürecektir. 
 
Ak Partimizin 14 Ağustos 2018 tarihinde kutlayacağımız kuruluş yıldönümünü şimdiden  canı gönülden kutluyorum. Bu kutlu yolda vefat etmiş tüm dava arkadaşlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. 
 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 115
Kayıt tarihi
: 06.08.18
 
 

İsmail Çetinkoz kimdir? Biyografisi  2001 yılı Ak Parti Havran ilçe teşkilatı kurucusu ve ilçe se..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster