Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

'' Ben de canlıyım dedi,diş. İnce bir sinirin canlılığı değil bu. Göz gibi, kalp gibi yeri doldurulmaz bir canlılık. Beni de hatırla! '' Diş Hekimi, Düş Kalemi..

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bir Güzde Bir Resim

Bu filme bayılıyorum. Sanki benim için çekilmiş. Hadi oradan dersin şimdi sen :)) sanat bireysel değil toplumsaldır. Ama Metin Erksan kendim için çektim diyor. Ben onun yanına kendimi de ilave ediyorum. Sen çok iyi bir yazarsın. Milliyet şeysi seni bu blogdan çıkarıp bir köşeye ulaştırmalı. Ama nerede.. Burayla yetinme artık. Bu yazılar buranın karanlığına gömülüp kalmasın. Seninle gurur duyuyorum kalemdaşım.. Sevgilerimle..

30 Eylül 2018 16:14
Eric Van Buyten Olmak

Sevgili Nil'le yakın zamanda bizde buluştuk. Çok güzel bir insan.. Senden bahsetti, kardeşliğinizden, övgüyle.. Nasıl sevindim, yazan insanları herkes anlamaz o yüzden yazarlar zaten. Bizler dost olamazsak kiminle olabiliriz ki! Ben bıraktım tüm isimleri kendi ismim beni yazmaya daha çok yakınlaştırdı. Sana da tavsiye ederim. Daima herşeyin güzelini diliyorum senin için.. Hep iyi ol.. Sevgiler..

30 Eylül 2018 10:50
Kanadı Kırık Kırk Kuş...

Kolu kanadı kıranlar.. hevesi kıranlar.. gönüllerde açan çiçekleri kıranlar.. artık uçsak ki ne fayda.. uzak durun temiz duygulardan.. aldı götürdü be ablacığım şiirin kırık kanatlı kuşlarla dolu yılgın bir gökyüzüne.. güzel canına sağlık..

21 Eylül 2018 11:14
 
Toplam blog
: 110
Toplam yorum
: 418
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 901
Kayıt tarihi
: 26.05.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster