Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

'' Ben de canlıyım dedi,diş. İnce bir sinirin canlılığı değil bu. Göz gibi, kalp gibi yeri doldurulmaz bir canlılık. Beni de hatırla! '' Diş Hekimi, Düş Kalemi..

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Nedir Bilir misiniz Bu?

Merhaba,en son yorumunuza cevap yazamadım üzgünüm. Pek vaktim olmuyor ve de isteğim. Neredeyse edebiyat alanında tek başınıza götürüyorsun Milliyet Blog'u tebrikler.. Sık yazıyorsunuz..Sevmek üzerine güzel bir yazı olmuş.. Kasım benim içinde çok anlamlıdır. Elbette insanın elinde değil ama böyle sevmeleri sevmiyorum artık :) tuhaf bir cümle oldu ama anlaşılıyor galiba.. Keyifli yazılar dileğiyle...

06 Aralık 2018 15:35
Kime Yazdığımı Bilmiyorum!

Tuhaf şeyler oluyor :) Siz kime yazdığınızı bilmediğiniz bir şiir yazıyorsunuz. Blogla alakalı bir konu üzerine sizden bahsettiğimiz bey sırra kadem basıyor. Kendisi sizi de beni de okurmuş. Üstelik bu şiirle aynı zamana denk geliyor.. yoksa katil siz misiniz? :) biraz Sherlock Holmes okumalıyım, herşeyi çözeceğim.. Sevgiler.. Hamiş; olaylar gerçek fakat alınmadınız umarım.. Beni tanıyorsunuz artık :) alınmazsınız di mi? Tabi canım.. :)

10 Kasım 2018 13:50
''Fotoğraf Hakikattir. Sanat Olamaz.''

Fotoğraf baktığınızı nasıl görüp anlamlandırdığınızı yansıtır. Ara Güler tam bir bakış ve anlam ustası bence. Nur içinde yatsın.. Siz siz de güzel bakışlar atmışsınız.. İyi olduğunuz bir çok uğraş var. Ya da kendinizi ifade edebildiğiniz.. Ama sizin gibi birinin aynı zamanda tıkandığı, bunaldığı, kendini zorladığı çok iş ve ortam olmalı. Bu tespitte bir nevi fotoğraf değil mi? Yanlış bir kare mi yakaladım :) Sevgilerimle..

22 Ekim 2018 00:59
 
Toplam blog
: 110
Toplam yorum
: 427
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 954
Kayıt tarihi
: 26.05.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster