Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Aralık '11

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
234
 

Hayat bir kumardır!

Hayat bir kumardır!
 

Milliyet Blog


Milliyet blog yeni sürümü ile birlikte, blogu kişiselleştirilme çabası içinde olan bir grup insanın egolarına ve şantajlarına taviz vermeyerek, haklı olarak kendi duruşunu korumuştur. Milliyet blog; münferit olaylar dışında, bünyesinde yazanların bir araya gelip kamuoyu oluşturma çabaları, kişilerin kendi kararları olup milliyet blogu kesinlikle bağlamıyor ve bağlamamalı.

Milliyet blog, özellikle herhangi bir siyasi görüşe veya herhangi bir derneğe hizmet eden bir sosyal paylaşım sitesi değildir. Kamuoyuna açık bir yazım sitesinde, din, dil, ırk, ahlak ve siyasi görüş farklılığı gözetmeksizin, gerek amatörler gerek profesyoneller tarafından özgürce kurallar dâhilinde makaleler yazılan, kamuoyuna açık bir paylaşım sitesidir.

Bu güne kadar birbirinin değerlerine zıt makale yazanların, sihirli bir değnek ile toplumsal sorunları halledip, kardeşlik dostluk şemsiyesi altında mesaj vermeleri, mantıklı düşünen hiçbir insanın akla ve izanına sığmaz.

Çünkü bu yazdıklarımıza ters düşer, çünkü bu savunduğumuz değerleri altüst eder, çünkü bu bizim ikiyüzlülüğümüzü ortaya çıkarır! Çünkü bu bizim yazdıklarımız konusunda ne kadar yetersiz olduğumuzu gösterir.

Ancak birleşmenin bir yolu daha vardır.

Bu yol; aynı düşünce ve mantık çerçevesindeki insanların yaptıkları gurup toplantılarıdır... Hasret gidermek için yapılır! Ciddi meseleler rafa kaldırılır vur patlasın çal oynasın... Ha bak buna bir şey diyemem... şeytanınız bol olsun... :)) Hayat bir kumardır...

Yaşasın özgürlük! 

M.Talip Girgin 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 816
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster