Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Şubat '07

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
741
 

Hayatımda ilk kez internet cafedeyim

Hayatımda ilk kez internet cafedeyim
 

Çünkü Milliyet Blog'tan ayrı kalamadım.

Hayatımda ilk kez, genele açık bir bilgisayardan internete bağlanıyor ve Milliyet Blog sayfasını açıyorum, ilk iş ekranımda. Bu sabah, annemiz öğleye kadar çalıştığı için oğlumla birlikte sinemaya gittik. Hangisine mi tabi ki "Neşeli Ayaklar"a. Hani şu penguenler dünyası var ya. Nefis bu arada. Tam büyükler için. Şiddetle, yetişkinlere; aslında özellikle büyümüşlere öneriyorum bu animosyan harikası çocuk filmini.

Sinemadan sonra annemizle buluştuk ve yemek yedik. Sonrasında da, onlar tiyatroya gittiler. Bu arada, çocuğu, aşırı entellektüel yüklemeden -bir doz sinema üzerine bir doz da tiyatro verince doz aşımı olur mu diye korktum- zor durumda bırakmayız umarım. Ben de soluğu, Çiğli Kipa Alışveriş Merkezi'nin, alt katında bulunan internet kulübelerinde aldım.

"Komşu Kuşu" okundu mu, ilgi gördü mü içim içimi yemekteydi. Tabi şu petrol yasası meselesi de. Bir de baktım ki oldukça ilgi görmüş sizlerden. Memnun oldum. Ya yorumlarım, mesajlarım. Bakın Nilgün Hanım ve Serkan Dilek Bey, sağolsunlar yalnız bırakmamış, teveccüh göstermişler. Onlara hemen cevap yazdım.

Benim yazılarımı sürekli takip edenler çok iyi bilecekler ve bana hak vereceklerdir ki nasıl hayatımda ilk kez bir internet cafede bulunuyor isem şu an, bu yazdığım yazı da hayatımın en kesik cümleli ve yalın anlatımlı yazısı oldu galiba. Bu son cümle hariç tabi, öze dönüş.

Değerli dostlar, pazartesi sabahı görüşmek üzere, bu cumartesi kaçamağını burada noktalıyor ve mutlu bir hafta sonu diliyorum. Tiyatro bitmek üzeredir zira. Sağlıcakla kalınız.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

güzel yazılarınızı zevkle takip ediyorum. elbette yorumlar yazacağım. saygılar.

Serkan Dilek 
 12.02.2007 11:50
Cevap :
Çok teşekkür ederim Serkan Bey, çok incesiniz. Sevgi ve saygılarımla.  12.02.2007 12:44
 

Hoş olmuş çok doğal .Blog yazıyor gibi değil de sanki arkadaşınıza alelacele cepten mesaj yazıyor gibi olmuş...Ama yine de çok keyif vericiydi gülümsettiniz beni...MB böyle bağımlılık yapıyor işte..Aynı durum zaman zaman bende de oluyor..Kaşla göz arasında illa bir bakacağım yazılarıma:))..Sevgiler..

Sema CURUK 
 11.02.2007 23:08
Cevap :
Çok teşekkür ederim Sema Hanım. Sevgi ve saygılarımla.  12.02.2007 8:47
 

" eee aydın aktardığın gelişmeler için teşekkür ediyoruz. Yayın akışı içinde son dakika haberlerini almak için tekrar sana bağlanacağız ".... " aydın !...?" "Tarık...!" (mb akşam 7 haberleri Aydın beyle canlı bağlantı) Aydın bey üslupta biraz senli benli oldum kusura bakmayın inanın yazınızı okuyunca "yazmak" adına yapmış olduğunuz bu duruma fedakarlık demek geliyor içimden...Saygılar.

Tarık Azra 
 10.02.2007 16:01
Cevap :
Çok teşekkür ederim efendim. Sevgi ve saygılarımla.  12.02.2007 8:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 912
Toplam yorum
: 2451
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 3683
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

İzmir'de yaşıyorum.    Çok uzun yıllar öncesinden başlayıp, hiç ara vermeden bugünlere kada..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster