Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

YTÜ, Kimya Yüksek Mühendisi, atlara tutkulu, kağıtlarda yazacak yeri kalmayan birisi... Hak yerini bulur; geçmez dediğin ne varsa '' Bu da Geçer Ya Hû ! '' dersin, geçer gider.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Nankörlük

İsmail Hakkı Hocam kaleminize sağlık. Üzerinde defalarca kez düşündürücü bir hikayeyi kaleme almışsınız. Menfaat denen olgu artık insanların çoğunun fıtratına yerleşmiş vaziyette. Karşımızdakinin işine gelmediği bir şeyi yaptığımızda ne iyiliklerimiz kalıyor, ne de vefa. Bunu sık sık yaşıyoruz hepimiz. Ancak insanlarımız ne ara bu hale geldi, gerçekten üzülüyorum.

12 Nisan 2016 23:01
Seni sevemem... çünkü;

çok anlamlı bir hikaye, çok etkileyici. sevmek kolay birşey değildir. hele hele günümüz ilişkilerinde herkesin ağzına dolaşıp anlamını kaybetmekte. sevmek hakikat yolunda atılan adımdır. karşımızdaki kişi bize Allah'ın hediyesidir. bunun farkında olan insan sahip olduğu hazineyi korur, yani Allah'ın emanetine sahip çıkar. Bu bilinçte kaç kişi kaldıysa Allah onları kıymet bilene düşürsün

18 Temmuz 2015 23:50
Yüreğinde hissedersin

dünyada sevmek ve sevilmek kadar güzel birşey yok. ancak emeklerin bir ''hayır'' ile heba olması insanı yıkar, her ne kadar güçlü olursa olsun. bahsettiğiniz gibi tek taraflı vicdan rahatlığı da yeni moda strateji.

18 Temmuz 2015 23:36
 
Toplam blog
: 67
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 400
Kayıt tarihi
: 08.10.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    ''Mazlumun ahı, indirir şahı.'' Yunus Emre