Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ekim '08

 
Kategori
Hayvan Bakımı
Okunma Sayısı
1967
 

Hayatın Süprizleri

İstediğin kadar plan yap, hayat iyi ya da kötü kendi süprizlerini hazırlar ve hiç beklemediğin bir anda karşına çıkıverir. Bayramın üçüncü günü bizim yaşadığımızda işte böyle birşeydi. Bir gün önceden plan yapılmıştı, havanın güzelleşmesi fırsat bilinecek ve doğada bir gün geçirmek için yola çıkılacaktı.

Sabah erkenden uyandık ve hazırlanmaya başladık. Her zaman ki gibi muhabbet kuşlarımız ne yapıyor diye baktım. Boncuğumuzun rahasızlandığını fark ettiğimde ne yapacağımı şaşırdım. Bayram günü, sabahın bu saatinde bir veteriner nereden bulunacaktı, çok halsiz görünüyordu ona nasıl yardım edebilecektik ben ne de eşim birşey bilmiyorduk. Bir veterinere ulaştığımızda aldığımız cevap ise bizi rahatlatmanın çok ötesindeydi. Yapabileceğimiz tek şey beklemekti. Muhabbet kuşlarına yapıları nedeniyle müdahale edilemiyordu. Bünyesi güçlü ise iyileşecekti.

Kabus gibi geçen iki günden sonra boncuğumuz şimdi daha iyi. Ama belirsizlik hala sürüyor. Sıkıntısı zaman zaman hala nüksediyor. Tam biraz rahatladığımızı düşünürken tekrar bir karamsarlık bulutu çöküveriyor üzerimize. Umarım en kısa zamanda cıvıl cıvıl ötüşünü duyarız.

Bir kez daha en yakından tanık olduk ki hayat kendi süprizlerini hazırlayıp, karşımıza çıkarıyor.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Umarım şu an sağlığı yerindedir... Evrenin bir akışı var ve dediğiniz gibi her an her şeye hazırlıklı olmalıyız... Sonuçta görecek çok derslerimiz var, umarım olumsuzluklardan olabildiğince muaf tutuluruz! :) Sevgilerimle...

Olcay Gülgün Karaoğlu 
 06.10.2008 21:03
Cevap :
Teşekkürler. Boncuk hayat mücadelesine devam ediyor. Yaşama sarılmak adına inanılmaz bir savaş veriyor. Durumu şu anda daha iyi ve umarım daha da iyi olacak.  12.10.2008 13:10
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 67
Toplam yorum
: 48
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 1623
Kayıt tarihi
: 18.10.06
 
 

Biz Tiryaki ailesi gezmeyi ve gördüğümüz yerlerin fotograflarını çekmeyi çok seviyoruz. Blogumuzda, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster