Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Ocak '07

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
5508
 

Hayatında ikizler olanlar...

Hayatında ikizler olanlar...
 

Eğer hayatınıza bir ikizler burcu kadını girdiyse çok şanslısınız. (acaba!!!) . Benim eşim öyle der. Ne seninle oluyor, ne sensiz diyerek vazgeçilmezliğimi (!) anlatmaya çalışıyor.. Ben kendimi bildiğim için tüm ikizler burcunun özelliklerini taşırım.. İnsanın kendini bilmesi kadar büyük bir erdem olamaz bilirsiniz.. Bir bakarsın meltem gibi ılık ılık eserken bir bakmışsın birden fırtınalar boralar koparmış.... Bir anı bir anını tutmaz. Dört mevsim aynı anda yaşanabilir.. Kimi zaman bu durum insanı yorsa da, eğlenceli, canlı, neşeli ve hareketli tarafı daha ağır basar...

Bir tanıdığımızın, eski karısı, yeni karısı, eski sevgilisi ve yeni sevgilisi yani hayatına giren tüm kadınlar ne hikmetse hepsi ikizler burcu olmuş.. Ve şöyle derdi.. '' Hiç birşeyden çekmedim şu ikizlerden çektiğim kadar. Ama yine de en etkili elektriği, ondan alıyorum' ' derdi....

Dünyada da yapılan araştırmalara göre, ikizler burcunun genel görüntüsü masum bir yüz ifadesinin olmasıymış. Fakat bunun tersine, dünyadaki cinayetlerin çoğu ikizler burcu tarafından işlenirmiş. Yani ben onların yalancısıyım.. Ve yine araştırmalara göre, eşlerini en çok ikizler burcu aldatırmış. İkizlerin içinde çift karakter olduğu için, biri iyi, biri kötü karakterli olurmuş. Şayet insan hangi karakteri beslerse, ağırlık o taraf da olurmuş.. Yani insanın elinde iyiliği de, kötülüğü de ortaya çıkarması...B enim her zaman iyilik tarafım ağır basmıştır ..

Astroloji kitaplarında ikizler burcu şöyle tarif edilir...

İkizler kadını zeka seviyesine uygıın erkeği arar. Çünkü İkizler kadını çok çekici, esprili, cazibeli, canlı ve akıllıdır. Asıl şaşırtıcı olan şey ise aradığı ideal eşi bulamamasıdır. Ondan, özgürlüğünden vazgeçmesini isteyemezsiniz. İkizler kadını için bu, çok zor bir şeydir. Duygularla kuvvetlendirilmiş bir hayatın, kişiliğine uygun olduğu ve onu böyle bir hayatın mutlu edeceği düşüncesiyle hareket eder. Aradığı adam, onun gibi hareketli olmalı, gezmeyi sevmeli, insanlarla birlikte olmak istemeli, romantik olmalı, aşk konusunda fikirleri olmalı, kıskanç olmamalı, vs., vs., vs..

İkizler kadınının, dişilik ışınları çok, çok çekicidir. Onları büyüler. Dürüst ve tutarlı olmamakla birlikte, yine de size her şeyin nasıl olduğunu açıkça anlatacaktır. Eğer onun için önemli değilseniz, sizin dışınızda, zevk alacağı başka ilişkileri de olur. Size söylese de söylemese de bunun sizi ilgilendirmediğini düşünür veya özgürce ve dilediğince istediğini yapabileceğine inanır. Eğer ondan " evet " sözünü duymayı başardıysanız, onu elinizde tut mak için verdiğiniz her sözü yerine getirmelisiniz.

İki ya da üç şeyi bir arada yapmak İkizlere zor gelmez, tam tersi ne bu hayat prensipleridir. Kişilikleri ve yaşam tarzları onların tek ifadesidir, ama aynı zamanda cazibeli, liderlik yeteneğine sahip, neşeli, gayretlerini endişeli ve sorunlu olduklarında bile kaybetmeyen, iyimser insanlardır.

Hayatında ikizler burcu olan beyler bazen kara kara düşünebilirler fakat çok şanşlı olduklarını da bilmeleri gerekiyor (!)...

Sevgiler..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bi keremmmm ikizler erkeği çok zordur, şizofren vakası belki biraz ağır olur ama, dengesiz olduğu kesin. Tanıdığım ikizler hep aynı, bi bakıyorsunuz melek bi bakıyorsunuz melek değil (şeytan dermiyim demem :) ) esasında kişiliği belirleyen etken aile, gen, çevre , eğitim değil mi?? o halde burç deyip kestirip atmamamakta fayda var.

Kundelas- Sevdakılıçaslan 
 19.12.2007 18:12
Cevap :
Şimdi anlayamadım iyimi dediniz, kötümü dediniz:)...Her neyse siz yine bildiğiniz gibi bilin:)..tşk ler sevgiler  19.12.2007 20:11
 

Sema hanım merhaba, bende bir ikizler burcu olarak yorum yapan arkadaşların bazılarına katılmıyorum. Aslında ikizler burcu çift karekterli değil değişken ruh yapısına sahiptir. Bu bir diğer burç insanındada görülebilir.Fakat bu değişkenlik biraz abartılıdır kabul:) lakin kendini eğiten ve olumsuz özelliklerini olumlu yapabilen ikizler sanırım yaşanabilinecek tam bir dişidir:) marjinal yapısıyla tüm burçların içinde gerçekten dikkat çekicidir. birkikteliklerde ilerleyen zamanın monotonluğu dikkate alınırsa her dem değişiklik üretiminde olan bu yapı ile birlikte olmayı kim istemezki?hayatın tadıdır ikizler kadını:)))

ada 
 13.11.2007 14:30
Cevap :
Evet evet duygularıma net biçimde tercüman oldunuz..İkizler kadını işte tam bu tarifte biri ama anlayana diyorum ben :).Teşekkürler  13.11.2007 17:00
 

hımm, bunu uygun bir zamnda okumam ve yorumlamam lazım sanıyorum. burçlardan pek anlamdığım için bir kez daha okusam iyi olacak :)

erol aslan 
 13.03.2007 15:45
Cevap :
okuyun yorumlarınız beklerim...Bende bir ikizlerim..  13.03.2007 15:47
 

ikizler mi?orada durun!evet çift karakterlidirler yani iki farklı kişilik,rol yapma yetenekleri üst düzeydedir,hoşlanırlar böyle ilginç ve anlaşılmaz olmaktan,hani derler ya "şizofrenlerin büyük çoğunluğu ikizler" dir,itiraf etmeliyim ki doğrudur,lütfen olabildiğice uzak durun!

erdal akbulut 
 08.01.2007 6:04
Cevap :
o kadar da abartmayın canım...  08.01.2007 11:17
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 529
Toplam yorum
: 2369
Toplam mesaj
: 481
Ort. okunma sayısı
: 3725
Kayıt tarihi
: 29.08.06
 
 

İstanbul'da doğmuşum... Dünyalar tatlısı bir kızım var... Herkesi kolay kolay sevemem... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster