Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Mart '12

 
Kategori
Felsefe
Okunma Sayısı
168
 

Hayatınızı güncelleyin

Kişilerin hayatlarını belirli dönemlerde güncellemeleri gerekmektedir. Ondan sonra ne yapacaklarsa ve ne yapmaktalarsa devam etmeliler ve hayatlarını güncellemeyi de bundan sonra bir alışkanlık haline getirmelidirler. Hayatımızı güncellediğimiz sürece atacağımız her adım atmamız gereken adım olmayacaktır.

Sosyal medyayla iç içe olanlar, güncelleme deyimine yabancılık hissetmeyecektir. Başta bilgisayarın işletim sistemi olmak üzere, kullanılan diğer programların da sık sık güncellenmesi, işerin doğru yürümesi için zorunlu bir gerekliliktir. Arabamıza bile gösterdiğimiz özeni kendimize pek göstermediğimiz gibi programları hep güncellerken hayatımızı hemen hemen hiç güncellemeyiz.

Hayatımızı güncellemek de ne olacak ki diye düşünebilirsiniz..Tuhaf geliyor tabi biraz.Hayat sizin hayatınız,kıymetini bilecek olan da sizsiniz…Yıllarca yastık altında parasını saklayıp da sonra bunu ortaya çıkardığında tedavülden kalktığını anlayan bir kişinin durumuna düşmemek için hayatımızı güncellemeliyiz.Hatıralarımızı düzenleyebilir, aklımızı tartabilir, amaçlarımızı anlayabilir, ümitlerimize can katabiliriz. Böyle ufak güncellemeler yaparak kendimizi daha iyi hissedebiliriz belki…

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 224
Kayıt tarihi
: 28.09.11
 
 

İktisat fakültesi mezunuyum.1995 den beri Kuşadası'nda çeşitli yerel gazetelerinde deneme, makale..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster