Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Aralık '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
936
 

Hayırlı olur inşallah

Hayırlı olur inşallah
 

Bu gün hiç bir şeyi takmayacağım kafama benim bir akrabanın çocuğuna kız istemeye gideceğiz hem de kızda benim komşum hayırlı bir iş hayırlı olur inşallah kafamız allak bulak oldu haberleri bile izleyemez hale geldik bana ne muhalefetin bu gün karşı çıktığı her hangi bir işi geçmişte kendisi de aynı yasayı kaç kez çıkarmış e ne olacak kendisi çıkarınca iyi başkası çıkarınca yasayı olmaz diye ayağa kalkıyor e sen çıkarmışsın aynı yasayı kaç defa çıt yok kem küm aman bana ne yav ben kız istemeye gidicem hayırlı olur inşallah.

Avrupa birliği iki yüzlü ük yapıyormuş teröre arka çıkıyormuş kırmızı bültenle aradığımız adamlar parlementolarında konuşma yapıyormuş bize teslim etmiyor uş yahu kardeşim adama günaydın derler şimdiye kadar aşikar olan bu olayı sen yeni mi duyuyorsun şimdimi öğrendin bırakın bu ayakları diye adama demezler mi yıllardır süre gelen ve Avrupa nın alenen desteklediği ve Amerika' nın yardım ettiğini biz cahil halk biliyoruz da yıllardır siyaset yapan ve devlet bakanlığı yapan zatı muhterem bilmiyor mu?

Aman bana ne ben kız istemeye gideceğim hayırlı olur inşallah. Mecliste bütçe oylaması var seyreden var mı bilmem fırsat buldukça izlerim aman allahım ne kadar bilgili ve ilgili vekillerimiz varmış ne kadar komik insanlarmış bizim komedyenlerde orda burada caka atıyor biz komediyeniz diye meclis oturumlarına hiç bakmamışlar herhalde birde bağımsız bir milletvekilimiz var onu izlemelerini daha çok tavsiye ederim adamda bir laflar var maşallah değme gitsin karşı çıkmadığı hiçbir şey yok hemen hemen Kemal Sunal' ın Zübük filmindeki Kadir bey her şeye muhalif.

Aman bana ne ben kız istemeye gideceğim hayırlı olur inşallah. Birde orduyla hükümeti karşı karşıya getirmeye çalışan bazı laik ve anti laik insanların çokluğu da beni o kadar şaşırtıyor ki aman Allah ım adamlar alışkın ortalığı karıştırıp velveleye verip çıkarlarını bittiği yerde ordu göreve diye bağırıyorlar Genel Kurmay Başkanının ağzından lafı cımbızla alacaklar bereket versin Genel Kurmay Başkanımız çok iyi niyetli ve dirayetli bir insan bunlara fırsat vermiyor bir kelime bir tek kelime alsalar dünyalar onların olacak karıştırıp duracaklar ne demek istedi kimi uyardı elini sıktı mı sıkacak mı tanklar yürüyecek mi alıştılar ya her on senede bir şapkalarını alıp gitmeye sonra dönüp tekrar güzelim vatanımızı karıştırmaya .

Aman bana ne ben kız istemeye gideceğim hayırlı olur inşallah. Ya ben gideceğim deyip duruyorum ama ya kızı vermezlerse ne halt ederiz ondan sonra ben iyicene kaptırdım kendimi bunu hiç düşünmedim aman Allahım bana müsaade bu işi haledeyim bari hayırlısı ile hayırlı olur inşallah.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

arkadaşım çok merak ettim,kız istemeye gittin mi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,çok duyarsızım ya bunu merak ettim sadece,,,,,,,,,,,,,

Alyoşa-Sevmek Güzeldir. 
 13.12.2007 17:57
Cevap :
ilginize tşkr ederim geçekten kız istemeye gittik bizim yiğene nişanı taktık.düşğün yakında inaninki haberleri bile izleyemez olduk  13.12.2007 18:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 619
Kayıt tarihi
: 07.11.07
 
 

01.01.1964 konya kulu yeşilyurt köyünde dünyaya geldim. Talihsiz bir olaydan sonra sol kolum kesildi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster