Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Ekim '14

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
2621
 

Hazal Kaya çok haklıymış

Hazal Kaya çok haklıymış
 

Hazal Kaya’dan yeni dizi haberi almak için çırpınan yürekler var. Öyle çok seviliyor ve beğeniliyor ki sanatçı, tekrar O’nu izlemek istiyor sevenleri. Haberler bir görünüp bir kayboluyor, partnerinin adı sürekli değişiyor ama bizim kızdan haber yok! “Senaryo okuyor” dışında tek bir bilgi verilmiyor. Böyle olunca da sevenlerin hasretle kavrulan yürekleri sabırsızlanıyor. Ünlü oyuncu Hazal Kaya dün akşam katıldığı bir defile öncesi samimi açıklamalarda bulundu. Star TV STAR LIFE kameraları tarafından görüntülenen Hazal Kaya bombayı patlattı. Yeni bir dizi projesi olduğunu söyleyen Kaya 'Daha kesinleşen bir şey yok ama bir görüşmem var. Zamanı geldiğinde açıklanır'' dedi.

Aslında bu yazı biraz hayranlara da “sabrın sonu selamettir” demek için yazılmış bir yazıdır, çünkü sağolsunlar bana durmadan “Hazal’dan haber yok mu Abla?” diyerek çırpınıyorlar. Şimdi bu sezonu bir düşünelim mi? Hepimiz hatırlıyoruzdur her halde Eylül ayında yayına giren dizilere neler olduğunu. 15 yeni dizi yayına sokuldu, yayına giren dizilerden 11 tanesinin ipi çekildi. Diyelim ki Hazal Kaya bu dizilerden birine “evet” demiş olsaydı ne olacaktı? Yapıma, senaryoya, yönetmene, yayın saatine laf etmeden “Hazal Kaya’nın dizisi gene yayından kaldırıldı” denecekti.

Bizim ülkemizde starlar her zaman bu tarz objektif olmayan eleştirilere maruz kalır ve tüm suç onların omuzlarına yüklenir, çünkü bölüm başına aldıkları paralar çenemizi yorar. Oysa alınan paraları işleri olmadığında da harcayacaklarını düşünürsek, çok riskli bir sektörün işçileri olduklarını fark ederiz. Kendi ve aile yaşamlarını her açıdan sürdürebilmek için bu paralara ihtiyaçları var. Hazal Kaya da 2 kere bu tarz haksız eleştirilere maruz kalmıştı. Haliyle sütten ağzı yanan Hazal Kaya, yoğurdu üfleyerek yiyor. Bence sanatçının bu tavrı diğer şöhretlere de örnek olmalı!

“İş olsun, benim olsun” mantığının dışına çıkmış olan Hazal Kaya sanki bu sezonun kıyametinin farkına varmış gibi seçimi ağırdan alıyor. Sabırla ve titizlikle kara vermesi oldukça yerinde bir tutum. Aynı sabrı Hazal Kaya’nın sevenlerine de diliyorum. Böyle sezon ne görüldü, ne duyuldu, ekranlardan yayınlanan diziler son sürat hem de habersizce kaldırılıyor, bu sezonu dizi tarihi unutmaz! Hazal Kaya’nın yeni sezonda unutulmaz ve başarılı bir projeye imza atmasını bekliyorum. Ne de olsa dost var düşman var!

Hayatta dostlarınızın bol olması dileği ile ….

www.televizyongazetesi.com

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6

 https://www.facebook.com/pages/Ece-Er-%C4%B0le-Ba%C5%9Fba%C5%9Fa/145170645649459

 

abdurrahman balcilar bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3878
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster