Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Şubat '19

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
21
 

HDP Yargı Kararı Kadar Suçlu

Ben HDP olsam yargı kararı dışındaki suçlamalara dava açarım. “Suçunu biliyor da ondan sesi çıkmıyor” gibi ilkel yaklaşımlar değersiz.

İspat edilen bir suç varsa tamam, değilse siyaseten bile böyle suçlamalar rahatsız eder.

Yani ben dinliyorum hayretler içinde kalıyorum, HDP’ye alenen PKK deniliyor, eğer öyleyse yargı ne güne duruyor! Hani belki haklısınızdır, çünkü öyle inanarak söylüyorsunuz ki.

PKK toplumun en yüksek hassasiyeti, bir kişi ya da partiyi PKK ile özdeşleştirdiğiniz zaman onu toplumun gözünde bitirirsiniz.

Öte yandan sesleri de çıkmadığına göre söyleyenler haklı galiba. Ama elinizde delil olacak.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Kerim Bey...HDP'nin, PKK ile ilişkisi sabit. Bu konuda delile fazla da ihtiyaç yok; kendileri de, zaten bunu zaman zaman dile getiriyorlar. "Biz, sırtımızı Kandil'e dayadık" demiyorlar mı?...Yapılacak iş kolay. İktidar, elindeki mevcut delillerle, HDP hakkında "kapatma davası" açabilir... Ama seçim öncesinde sorun yaratmak istemiyor. Aslında, HDP de, iktidar hakkında dava açabilir; ama o da, aynı nedenlerle bunu yapmıyor. Seçim sonrası(şayet seçimi iktidar kazanırsa) zaten çözülmeler olacak; hem HDP'de, hem CHP'de(zaten şimdideb ufak ufak çözülmeler başladı)ve hem de İyi Parti'de.... Biz de bekleyelim ve görelim...Selamlar.

cdenizkent 
 08.02.2019 7:49
Cevap :
Bu yorumunuzu bir kaç kez okudum. Söyledikleriniz tabi düşündürücü. Eğer yazdıklarınız doğruysa HDP nin mecliste de yeri yok. Sağlık ve mutluluk dileklerimle selamlar.   11.02.2019 7:40
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5371
Toplam yorum
: 13885
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 657
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster