Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Temmuz '18

 
Kategori
İlişkiler
 

Hemcinsi ile Birlikte Olmak İhanet Sayılır mı?

Hemcinsi ile Birlikte Olmak İhanet Sayılır mı?
 

Seks fantezilerinin en yaygınlarından biri çoklu ilişkilerdir. Bir kadının veya bir erkeğin de dahil olması. Bu tip grup cinsel deneyimlerinde erkekler genellikle iki kadının birbiri ile de bir cinsel temasta olması yolundadır.

Ancak söz konusu iki erkek ve bir kadının dahil olduğu bir hikaye olduğunda erkek genellikle sadece kadın odaklı hareket etmeyi tercih eder. Fanteziler çoğu ilişki için yalnızca fantezi olarak kalan, asla hayata geçmeyen veya belki 1-2 defa denenen şeyler.

Diyelim ki sevgiliniz ile bir fantezi kurudunuz, yatağınızda size eşlik eden bir kadın da olması fikri ile tahrik oldunuz ve bir gün kız arkadaşınız size, bir kadın ile sevişmeyi arzuladığını söyledi ve hatta belki bunu yaşadığını da itiraf etti.
Hem de hayatında siz varken.

Hemcinsi ile birlikte olmak ihanet sayılır mı?
Bu asında tamamen sizin cinsel yaşantıya bakışınız ile ilgili. Erkeklerin %99’u iki kadının cinsel deneyim yaşaması fikrine bayılır, ancak bunu kendi kız arkadaşı yaşadığında, hem de o da dahil olmadan yaşadığında işler değişebilir. Burada akla ilk gelen soru; kıskanmalı mıyım olur.

Arada duygusal bir bağ yoksa, (sonradan duygusal bir bağa dönüşebilme ihtimali kendi cinsi değil karşı cinse karşı da mevcut) yalnızca cinsel bir deneyim, bir fantezi olarak kalacaksa, sevgiliniz size açık bir şekilde bunu ifade ediyorsa ve sizin de bu cinsel deneyimi yaşamaya hevesiniz varsa üzerinde çok durmak veya durmamak tamamen kişisel bir karardır.

Biseksüel bir birey her cinsel deneyimini sevgilisinin de dahil olduğu bir şekilde yaşamayabilir. Burada kıskançlık ve paylaşım seviyeniz devreye giriyor.

Bazı insanlar açık bir ilişki yaşamaktan hoşlanıyor.
Karşılıklı olarak bu konuda sorun yaşamıyorsanız ilişkinizi bu şekilde yürütebilir ve cinsel yaşantınıza renk katabilirsiniz.

Sevgilinizin bu deneyimi yalnızca seks fantezisi olarak, cinsel bir tatmin olarak veya bir macera olarak yaşayıp yaşamadığı konusunda onunla konuşmak ve bu konudaki duygularınızı açıkça ifade etmek en doğrusu olacaktır.

 

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 29
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 1370
Kayıt tarihi
: 04.09.15
 
 

Kadınların kara kutusu ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster