Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Mart '08

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
499
 

Her aileye 3 çocuk şart!

Her aileye 3 çocuk şart!
 

Her aile en az 3 çocuk yapsınmış? Olur, görürsek söyleriz.


Sevgili Türk kadınları,

Başörtülüsüyle, başı açığıyla sayın Başbakanımızın canları, ciğerleri! (Türbanlıları saymadı Başbakan)

Duyduk duymadık demeyin, domuz eti yemeyin, çiğ süt içmeyin!

Yağmurlu havalarda sokağa çıkmayın, kar yağdığında pencereden bakmayın!

Birinci vazifeniz çocuk yapmak, ikinci vazifeniz onları sokağa salmak olsun

Çayıra salarsanız Mevla kayırırır, bayıra salarsanız düşer bağırır.

Asil Türk kadını, eğer nüfusumuzun azalmamasını istiyorsak her ailenin en az 3 çocuğu olması lâzım.

Sayın Başbakanımızın 4 çocuğu olmasına rağmen "Keşke daha fazla olsaydı!" diye üzülmektedir.

İleride üzülmemek için sizler de çok çocuk yapın!

Allah rızkını verir. Aç kalmazlar. Bizim çocuklarımız maşallah ekmeklerini taştan çıkarırlar.

Her işi yaparlar, hastalık sigortasıymış, emeklilikmiş düşünmezler.

Karın tokluğuna her yaşta her işte çalışırlar. "Gel!" dendiğinde gelirler, "Git!" dendiğinde giderler.

İşsizlik, açlık filân yok ülkemizde. Onları söyleyenler münafıktırlar.

Hamdolsun kapkaççılık, hırsızlık, dansözlük, kâğıt mendil satıcılığı gibi birçok meslek dalında çocuklarımıza ihtiyaç vardır. Hatta dağda terörist olmak isterlerse bu imkân bile vardır.

Nasıl olsa yüce Devletimiz zamanı gelince onları affedip ılık aile yuvalarına gönderiyor.

Böyle giderse 2030 yılında yaşlı bir ülke olacağız. Yağmur, kar çoğalacak.
O zaman her tarafı sel basacak. Kardan yollar kapanacak. Oysa biz kuraklığı, susuzluğu, eziyet çekmeyi severiz.

Her kadın en az 3 çocuk doğurmalı, doğuramazsa eşlerinin birkaç kuma getirmesine, yazın sahilde kumda güneşlenmesine izin vermelidir.

Atalarımız ne demişler? Kadının belinden sıpayı karnından sopayı eksik etmeyeceksin!

Evet ama atalarımız ne demek istemişler? Ya da ben bu sözü yalnış hatırladım yahu! Bu böyle olmaz.

Neyse anladınız siz onu!

Atalarımız bu sözü söylemekle ayıp etmişler.

Batılılar bizim kökümüzü kurutmak istiyorlar. Biz zaten onların kötü alışkanlıklarını almışız ama iyi alışkanlıklarına sırt çevirmişiz. Batının çok kötü bir alışkanlığı olan NÜFUS PLANLAMASINI ülkemizde de uygulatmak için uğraşıyorlar.

Sevgili kadınlar, biz açlığa, susuzluğa, işsizliğe alışık bir milletiz. Gelişigüzel, gidişiçirkin çoğalmalıyız.

Plan Milan yok ülkemizde. Onlar İtalya'da. Vatandaşın çocuk yapma hürriyetine sınırlama getiremeyiz. Biz demokratik bir ülkeyiz, Avrupalılar Din Devleti, şeriatçı. Onlar yakında kadınlarına karaçarşaf da giydırirler.

Biz daha türban bile giydiremedik, uğraşıyoruz hamdolsun!

Vatandaşa cart curt yok. Bırakın doğursunlar! Karışmayın, çayınızı karıştırmayın. Şekersiz için!

Muhterem din kardeşlerim, başörtülü olanıyla, başı açığıyla canlarım, kuzu ciğerlerim, çok çocuk yaparsanız eşiniz sizin çalışmanızı istemez. Bakın 5 çocuğun karında taşınma, doğurma, büyütme süreleri 10-15 yıl sürer. 12 yaşında da evlendiğinizi düşünelim, ki geç evlenmiş olursunuz, 27-30 yaşında aslan gibi çocuklarınız olur. Onları çalıştırır siz yırtarsınız.

Vaktiniz olunca da o komşu senin bu komşu benim turalarsınız. Evde konken partileri, misafir günleri düzenler, hayatın tadını çıkarırsınız. Vaktiniz çok olacağı için kanal kanal gündüz TV programlarını da dolaşır, olmayan düşüncelerinizi belirtir, dünya âleme rezil olursunuz. Bundan büyük zevk olur mu?

Zaten Müslüman bir kadının çalışması neymiş? Müftüler, Zühtüler "Çalışan kadın kötü şeyler yapar" diyorlar, halt ediyorlar!

Sevgili kadınlarımız, bu yukarıda yazıyı bir halisünasyon geçirdiğim sırada yazdım. Siz bana bakmayın! Ona da bakmayın. Kendinize bakın!

Aman ha! Amanı bilir misiniz? Aman!

Sadece bakabileceğiniz, memlekete hayırlı ve eğitimli olarak yetiştirebileceğiniz kadar çocuk yapın! 1-2 çocuk yeter de artar.

Kâğıt mendil satsın, dansözlük yapsın, kapkaççı olsun, dağa çıksın, fabrikada çalışıp eve para getirsin diye çocuk yapılmaz. Onları sevgiyle büyütmek gerek. Yeteri kadar sevgisiz insan dolu ülkemizde, yeter artık! Çoğalıp da açlık sınırında yaşamanın ne faydası var!

HEPİNİZİN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Mustafa Mumcu 08. 03. 2008 / 18:50

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Abi benim 2 çocuğum var. Üçüncüsü için önlemleri aldık. Kordonlar bağlandı. Şimdi ne olacak?

Ahmet Üstündağ 
 12.03.2008 10:10
Cevap :
Kordon'a gideceksiniz, orada denize karşı dua edip "Ya Allah Ya Bismillah!" diye kordonları çözeceksiniz. 2 çocuklu olmakla hiç çocuklu olmak arasında fark olmaya. Devletlum öyle buyurmuştur. Çok çocuk yapıla, kız çocukların başına türban takıla! Toksa ne ucuz kömür yardımı alabilirsin ne de erzak torbası gelir kapına. Tüm diğer yardımlar da 3-30 arası çocuğu olan, Milletimizin kökünün kazınmasını engelleyen engelli vatandaşlara verilir. Sen deniz kenarında havanı alırsın! Benim gibi hiç çocuğu olmayanların da kafaları koparılacakmış. Kanun teklifi hazırlanmış, bugün olmazsa yarın Meclis'e sunulacakmış. Ben de yalancıların yalancısıyım. Yanlış duymuş ve uydurmuş olabilirim. Sağlıklı ve mutlu günler.  12.03.2008 18:06
 

Açıkça söylüyorum; aşını işini garanti etsinler hemen kolları sıvıyalım! Başbakan gibi "bende de 4 tane var" deyip böbürlenmeyi bizde bilirdik amma; Amerikada okutacak sponsor bulamadık. Neticede asıl maksatlarının "Ey türk kadını doğur ve evinde otur" zihniyeti olduğunu biliyoruz. Can alıcı noktalarada siz temas etmişsiniz zaten. Anlayan anlar, anlamayana yerel seçimlerde "isli kömür-paslı tenecere" siparişleri başlamıştır sanırım. Selam ve saygılar...

Oktay DEMİR 
 10.03.2008 15:50
Cevap :
Oktay'cığım, Dünya Bankası'ndan 6.2 milyar dolar kredi gelmiş ama hükümet bu konuda ses çıkarmıyor. Sınır ötesi harekâtın durması için mi, Belediye Başkanı seçimlerinde AKP'nin bütün kaleleri fethetmesi için mi geldi bu para? Belli değil. Bu yaşıma kadar birçok politikacı gördüm, hemen hiçbirini beğenmedim. Ama kendilerine güvenimin bu kadar sıfır olduğu başka bir hükümet olmadı. Başba Hangi mantıklı düşünen başbakan, ekonomik durumu bizimki gibi kötü olan bir ülkeyi yönetiyorsa, vatandaşın çoğunun işleri bozuksa, "BOL ÇOCUK YAPIN!" der. Yapılan çocukları eğitmek, onları sokaktan kurtarmak için çalışmalar yeterli değil. Eğitime ayrılan bütçeye bakalım görelim. Oktay kardeşim, Cehennem Mahallesi devam edecek bu akşam, nasip olursa. Saygı ve sevgiler.  10.03.2008 16:10
 

O üç de beş de yapar. Varlığa darlık olurmu. Bu gidişle erkekler Alaskaya kaçacak haberi yok. Kadınlar erkekleri bulamayınca sperm bankasına müracaat ederler artık. Resmen birileri kafayı yemiş. Ama Allahtan bu numaraları halk yemiyor. Zaten yiyenler belli. Onların makinaları çalışıyor. Zira başbakan onların başbakanı olduğu için bu mesajıda onlara verdi. Çoğalın büyüyün. Benim tayfa artsın. Kimlerden oy alacak. Başbakanda bizden diyecekler..Selamlar sevgiler..

Zeynep Gülay 
 09.03.2008 19:32
Cevap :
Sevgili Zeynep Hanım, aslında siz Başbakan olacak adamsınız. Pardon ya, daha ameliyat olmadınız değil mi?:)) Hani istifa dilekçesini verdiniz de kafam karıştı.:)) Vallahi saygıdeğer Baş bakanımızın verdiği mesajın hedefini çok iyi anlamışsınız. O zaten aklı başında insanların bu devirde 3-5 çocuk yapmayacağını biliyor. Mesajı kendi seçmenine. "Çocuk yapın çoğalın ki iktidara kazık çakalım!" demek istiyor. Bizlerin işi zor. Bu arada kumalık müessesesi de jeeplerle destekleniyormuş. Vallahi biz Petrol zengini Arap ülkelerine benzeyeceğiz yakında. Ah bir de petrolümüzü çıkarabilseler. Başbakanın tuzu niye kuru biliyor musunuz, bizim gibi pirinç koymuyor tuzluğa da ondan? Ne mi koyuyor? Aaaa... siz de beni sürdürecek misiniz ülkemden? 27 yıl gurbette yaşadım, yetmez mi? Ben Alaska'ya Malaska'ya gidemem! İzmir'imi severim. Artık burada ölmek isterim. İzmir toprağında. Saygı ve sevgilerimle.  11.03.2008 4:31
 

Duydum basbakani yok dedim simdi nisan 1 diyecek. Ama demedi. Acaba diyorum disarida olanlardan mi haberi yok. Hani olur ya egitim sorunundan, dagdan gelen 15 yasindaki terorist cocugun pkk ya parasizlik yuzunden satildigindan, issizlikten, sundan bundan haberi yok adamin, neden kiziyoruz ki. Hem dusunsenize 4 degil de 8 cocugu olsaydi simdi 1 degil 4 gemicigi olacakti di mi ama!! Aie ve Cocuktan sorumlu devlet bakani, bakalim ne diyecek bu cagriya en cok onu merak ediyorum..

Beyhan BiÇKİN KOZANOGLU 
 08.03.2008 22:51
Cevap :
Çocuktan sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'ydu galiba, ben şu anda dertlerimize mum yakıyorum, o da çubuk tüttürüyordur. Siz de şimdi yani oldu mu? Ticaretten anlamadığınız belli. Sayın Başbakan'ımızın 8 çocuğu olsaydı niye 8 gemi alsın? Her aileye 1 gemi yeter. Ötekilerle de Unakıtan'ın oğluyla Mısır işine girer, hatta reklam için MISIR, GEL DÖTÜMÜ ISIR albümü çıkartırdı. Bir oğluna da uçak alır (tabii taksitle) Mısır'a gemi seferleri düzenletirdi. Bir diğer oğluna da ÜLKER Fabrikasını satın alırdı. Bu işlerde kendi tecrübesi de var. Koskoca başbakan (Boyu kaç acaba) her bi şeyi yapacak tabii. Sizin Kraliçeniz Margerethe kim bilir ne haltlar ediyor da biz bilmiyoruz. Bizim Başbakanımız etti miydin Dünya âlemin dilinde. Beyhan Hanım, siz sayın Başbakanımızı eleştirmeden önce birkaç çocuk daha yapın! Neslimiz tükenecek, kökümüzü kurutacaklar, ipe asılmış çamaşır gibi. Bizim maksadımız AKP'nin oylarının artması. Sırf erzak, ucuz kömür, ucuz para yardımıyla olmuyor. Foyamız meydana çı  09.03.2008 17:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 325
Toplam yorum
: 2858
Toplam mesaj
: 684
Ort. okunma sayısı
: 3100
Kayıt tarihi
: 10.04.07
 
 

06. 06. 1945 İzmir doğumluyum ve İzmirli olmaktan da gurur duyuyorum. 1968 yılında birkaç yıllığın..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster