Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Haziran '10

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
1620
 

Her Yol Sana Çıkıyor

Her Yol Sana Çıkıyor
 

Her yol sana çıkıyor… Uğraşıyorum, kurtulmaya çalışıyorum ama her yol sana çıkıyor. Sen kokuyor olduğum yerler uzaklarda olsan da.

Hüzünlere bürünüyorum seni arıyorum her yol sana çıkıyor geri dönüş yolları arıyorum ama sana koştuğum yolları unutmuşum geri dönemiyorum.

Her şey seni hatırlatıyor dinlediğim şarkılar, yazdığım yazılar, ilk dokunuşların yaşandığı mekanlar her şey ama her şey seni anımsatıyor.

Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum ama sende benim gibi oldun biliyorum ben gibi acı çektin ben gibi sevdin ve ben gibi oldun.

Acı çektirmeyi seviyorsun sende çok acı çektin… Bilmediğin yollarda ölüm diledin kaç gece kaç gün… Belki de ağladın kaç zaman olduğunu bilmeden. Bense sen diledim gözlerim doldu hiç aldırmadım biliyor musun sen vardın aklımda çünkü ağladım.

Telefonlarıma cevap vermedin. Korkuyordum seni ararken her çıkışında ayrı bir ızdırap veriyordun sevgiden yoksun sözcüklerle. Hiç aramak istemiyordum. Sesin aklıma kazınmıştı sesini duymak istediğimde aklıma geli veriyordun.

Her yol sana çıkıyor… Kimi sevsem sen olacak biliyorum… Kimi öpsem sen olacak, kime baksam sen olacak sen olacak işte herkes sen.

Her taşın altından sen çıkıyorsun kolay mıydı gitmeler keşke ilk tutuluşlarda olduğu gibi giderken de birden biti verse hiç acı çekmese insan…

Yolda yürüyorum bana bakan gözler sen. Yatıyorum, uyanıyorum, yürüyorum, oturuyorum hep sen… Düşlerimde, aklımda. Her yol sana çıkıyor gülüşüne yandığım, gülüşüne vurulduğum.

Formüller üretmeye çalışıyorum işin içinden çıkamıyorum. Uyusam seni daha az düşünürüm diyorum yatağa giriyorum gözlerimi kapattığım anda karşıma çıkıyorsun. Uyanmak istemiyorum. Senin olmadığın yerlere gitmek istiyorum ne kadar kaçmak istesem sen inatla bende bitiyorsun.

Her yol sana çıkıyor… Dönüşü olmayan her yol sana çıkıyor seni çok seviyorum. Sende sevmişsindir benim gibi ve hiç sevilmemişsindir. Benim gibi aşka susamış biri tarafından korkulardan anlamalıydım ama çok geçti artık içindeydim…

Beni tanırsın sen ruhumsun… Benden bir şeyler bulduğumsun derdin öylece kaçtın gittin… Seni bende bıraktın biliyor musun ne zaman gelirsin bilmiyorum ama hep bendesin içimde kanayan bir yara sevdan yokluğunda ben beni tanıyamıyorum…

Seni sevmesem dayana bilir miydim bu ayrılığa bu gidişlere. Sende karşılıksız sevmişsindir biliyorum ben seni öyle sevdim zaten acılı halinle kabullendim. Yüreğime basmak istedim sana çok alıştım ben sense telefonlarıma hiç çıkmadın benden hep kaçtın.

Senin sevdiğin saklamıştır duygularını seviyorum demiştir emin olmadan… Beni bilirsin ben deliyim aşkınla, ağlarım, haykırırım, kızarım, ama gülüşünü dünyalara değişmem bilirsin beni seni çok severim…

Her yol sana çıkıyor… Bilmiyorum çıkışı yürüyorum… Sana bakıyorum gözlerimi dikiyorum pencerede bir karanlık hayatımın penceresi gibi beyaz panjurlar kapalı hiç boşluk yok yüreğin gibi kapalı. Işıklar sönük bu kadar uzar mıydı gitmeler… Bilirsin beni seni çok özlüyorum…

Oturuyorum sanki sen gelecekmişsin gibi saatlerce bekliyorum kapında, gözlerim şık arıyor canlı bir şey ama yoksun işte lanet olsun… Adana boş, insanlar yok sen olmayınca canlı hiçbir şey kalmıyor.

Her yol sana çıkıyor işte… Sana yanıyor şehrin ışıkları. Kuşlar sana ötüyor, çiçekler açıyor bahar dayandı işte her şey yeniden hayat buluyor bir ben boğuluyorum sensizlikle, acıyla, kederle. Beni bilirsin sen seni ne kadar çok severim… Beni bilirsin sen…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 43
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 579
Kayıt tarihi
: 12.06.10
 
 

1983 Adıyaman doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde okuyorum. Adana y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster