Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Uzun yıllar yurt dışında yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönmeden önce Ingiltere'de Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık eğitimi aldım. Regresyon Terapisti diplomamı aldıktan sonra da Istanbul'da Regresyon Terapisti olarak bireylerin farklı bakış açıları kazanmaları, kendi güçlerini ortaya çıkartmaları ve kullanmaları ilkesi doğrultu..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fare öldürme teknikleri

Yazinizi keyifle okudum ama makale bitince eyvah ne olacak diye kara kara dusunmekteyim. Findik faresi ile tanisma serefi bana vesil oldu ve hemen ertesi gun ilaclama sirketini cagirdik. Bugunde evde buyuk bir temizlik vardi. Tam ah ne guzel diye guzel bi kutlama yapip film seyrediyorduk ki ablam mutfaktan cikan farenin salon isigini gorunce geri mutfaga dondugunu soylemesi ile telas sardi bizi. Gecenin bu saati ilaclama firmasini arayamiyoruz tabi ama mutfagin isigini acik birakmak disinda elimizden bisey gelmedi. Ne olmez hayvanmis yaaa, yarin tutkal alicam bide sirketi tekrar cagiricam of ki ne of! Zoraki adami katil yapiyorlar :( Taktikler icin tesekkurler.

15 Ekim 2010 01:52
Beklemek

Hayattan birşeyler beklemek, umut dolu olmak çok güzel. Elindekilerle yetinmeyi bilmemek ve daha iyisi daha iyisi diyerek habire beklemekse yıpratıcı. Bir insandan özellikle sevgiliden beklentiye girmek ilişkilerde mutsuzluğu getirsede, beklentisiz olucam diye kendine verilen sözlerde bile bir bakarsın kendinden gizli bekliyorsun. Sonuçta istesekte istemesekte birşeyleri hep beklediğimiz. Ya geçmişi yada geleceği... Beklemediğimiz ve tam olarak yaşayamadığımız ise içinde bulunduğumuz an. Yazınız neler beklediğimi düşündürttü, teşekkür ederim.

23 Ocak 2009 22:05
Blogda fena halde canım sıkılıyor.

Yazınızı çok beğendim. Biliyorum yazınızı beğenilsin yada yorum alsın diye yazmadınız ama çok güzel bir iç dökümü olmuş, elinize ve ruhunuza sağlık. Ben karşılaşmadım henüz TDK müffetişleri ve diğer ahlak masası dedektifleriyle ama bu yazıdan sonra kimselerin uzun süre karşılaşacağını sanmam. Sevgiyle kalın.

14 Ocak 2009 18:17
 
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 11
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1033
Kayıt tarihi
: 08.01.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster