Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Şubat '12

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
87
 

Herşey ve herkes olun

Herşey ve herkes olun
 

Tanrı insanları eşit yaratmamıştır. Kimimiz kısa kimimiz uzun kimimiz ela kimimiz kahverengi gözlü olarak dünyaya gelmişiz. Bu karakteristik özelliklerin yanında sosyal yaşamda da hepimiz aynı bonkörlüklerle doğmamıştır maddi anlamda. Ve sizler gözü mavi olanlarla aynı olmadığınız gibi diğerleriyle aynı şartlarda olmayabilirsiniz. Gözün rengi değil GÖNLÜNÜZÜN RENGİ değer katar sizlere. Siz insanlarla sınıf farkı yaratmadan boy farkı yaratmadan büyümeden arkadaşça dostça severek yaşarsanız ne sizin boyunuzun uzunluğuna ne gözünüzün mavisine bakar onlar. İşte adam gibi adam derler, dost derler, başım sıkışınca bana arkadaş derler ve siz hayatınıza da değer katmış olursunuz herkes olunca. Bulunduğunuz statünün de değerini anlarsınız herkes olunca, sağlığınızın da. Gerçekten gönül huzuru yaşarsınız.

Para, mevki, servet gerçekten bazen işe yaramıyor ve siz dünyadan gidince sizin için HERŞEYDİ HERKES OLDU denecek insan olmak adına hemen harekete geçin yanınızda çalışanı sevin, yardımcınıza  nasılsın deyin ve komşunuzun kapısını çalın iki gün görmezseniz. Bana ihtiyacın var mı, seni göremedim deyin. Gün bugündür. Haydi HERKES VE HER ŞEY olmaya.

Yaptığınız HERKES VE HER ŞEY olmayı lütfen benimle paylaşın. Paylaşın ki aldığınız haz daha da büyüsün. Birlikte HERKES OLARAK. Hoşça kalın.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 790
Kayıt tarihi
: 26.02.12
 
 

Ben bir memur çocuğuyum. Babamın mesleği gereği eğitimimi Anadolunun çeşitli illerinde tamamladım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster