Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Temmuz '11

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1711
 

Hilal Cebeci'nin twitter sergisi!

Hilal Cebeci'nin twitter sergisi!
 

Canım Türkiyem'in gündemini meşgul eden üç önemli haber silsilesi var son günlerde, yazılı ve görsel medyanın ana başlıklarında, sür manşetlerinde.

TBMM'de bir türlü çözüm bulunamayan yemin krizi ve Türk Futbol tarihinin dönüm noktalarından biri olmaya namzet şike dosyalarını Hilal Cebeci'nin twitterdan yayınladığı resimleri takip ediyor.

Son dönemlerde hemen hemen her gün bir Hilal Cebeci haberi ile güne başlamak mümkün. Özellikle internet gazetelerinin bir köşesi Cebeci'nin megalomanyasıyla süslü. Twitter

Bir insanın banyoda, tuvalette, mutfakta kendi resimlerini (!) çekip insanlarla paylaşma psikolojisi, cüzi iradem ve kısıtlı sosyal bilgilerimle pek cevap bulur cinsten bir şey değil.

İnsanların önce ünlü olmak ve bunu takiben de ünlü kalmak için kaç takla attıklarına defalarca şahit olmuş yurdum insanı, bu kadar abartılısına çok fazla şahit olmadı. Yaptıkları işler ve eserlerle bir yerlere gelip, o yerlerde kalmanın mümkün olmadığı anlarda türlü numaralar akla geliyor tabi. Gözlere hitap etmek akla hitap etmekten çok daha kolay tabi. Hele bir de "doğal olarak" buna çanak tutan bir medyanız varsa...

İnsanlara bir şekilde ismini öğretmiş Hilal Cebeci'nin son günlerde gündem olma çabaları, itiraf etmeliyiz ki başarılı gidiyor. İnternet dünyası Cebeci'ye sahip çıkıyor şimdilik. Ancak iki twitle gelen şöhret kaç twitle güme gider? Zaman gösterecek.

Nice örneklerini gösterdiği gibi.

Sabırlar, saygılar...

Twitter nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 290
Toplam yorum
: 136
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 2573
Kayıt tarihi
: 15.06.06
 
 

Kimya Yüksek Mühendisi. Sporsever ve edebiyat aşığı. Periyodik tablo, T cetvel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster