Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Kasım '11

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
2597
 

Hollandalı Bilim İnsanları Katliam Virüsünü niye üretti?

Hollandalı Bilim İnsanları Katliam Virüsünü niye üretti?
 

Batı ne yapmaya çalışıyor?


Biyolojik Güç Peşindeki Batı, İnsanlığı Tehdit Ediyor?

Hollandalı Bilim insanları Kuş gribinin genetiği ile oynayarak yeni bir tür Virüs elde etti. Bu virüsün normal kuş gribi virüsün 5 kat daha fazla mutasyona uğramış ve baş edilmesi son derece zor "Katliam Virüsü"" olduğu açıklandı. Bu virüsü aşısını yaptıktan sonra mı salacaklar?

Peki şimdi burada durup bir düşünelim.

1- Hollandalı bilim insanları insanlığı kurtaracak veya açlığı yok edecek AB'nin ekonomisine faydalı buluşlar yerine bunu niye yaptı?

2- Madem böyle gereksiz bir buluş yaptı buna neden zaman ve para harcanıyor !?

3- Bu buluşun arkasında ki hedef ve amaçlanan stratejiler nedir? Yoksa bunu Antibiyotiğini yaptıktan sonra mı salacaklar?

Bilim Kapitalizmin ve Faşizmin ellerinde olunca böyle sağlıkla oynarlar işte. Sağlık sektörü özelleşsin diyenler bilmeliki özelleşen sağlık sağlık olmaktan çıkar. Önce labarutuarlarda hastalık yayan virüsler üretirler sonra da bunun Antibiyotiklerini veya aşılarını satarlar. İşte Lanet olası Batı'nın zihniyeti budur.

Böyle bir virüsü yapmak şeytanın aklına gelmez. Bu allahsız Batı bu şeytanca buluşları yarın yapar Çin, Rusya, Asya ve afrikada tıpkı AIDS'le yaptıklarını yaparlar. Çin'de ki Sars ta onların işi. Sarsla bile sarsamadılar Çin'in ekonomisini şimdi bu tür virüslerle şu mesajı veriyorlar "AB ekonomik krizde diye sakın gevşemeyin haberiniz ola daha çoook gizli silahımız var" işte verilen mesaj bu. Yoksa onca parayı bilim insanlarına labarutuarda insanlığı yok edecek virüs üretsin diye vermezler. AVRO'nun ve AB nin gücü yükselsin ve borusu ötüsün.

Yakında dünyayı yeni bir salgın grip karşılarsa bilin ki bu Allahtan değil Batıdan. Allah asla bunlar gibi vicdansız değil. Batı, unutmayalım ki Afrika'da 150 milyon Siyahı yok etti, 45 Milyon Kızılderiliyi yok etti. Avrupalı beyazlara Afrika'da bu yüzden mavi gözlü şeytan diyorlar.

Umarım ürettikleri biyolojik silahlar ellerinde patlar.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 719
Toplam yorum
: 418
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3207
Kayıt tarihi
: 23.01.09
 
 

A.Ü İktisat Fakültesi mezunuyum, daha önce Kazakistan ve Hollanda'da eğitmenlik ve tercümanlık iş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster