Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Aralık '18

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
176
 

Hoş Geldin Aralık

Hoş Geldin Aralık
 

Sonbaharı uğurlamanın hüznünü taşıdığım bu saatlerde, bir yandan Evgeny Grinko-Field dinleyerek, bir yandan ise bu yazıyı nasıl bitirebileceğimi düşünerek başlıyorum yazıya. 2018 yılının son ayı olan Aralık ayına girdik bugün. Senenin son ayı olduğu için insanın sene içinde yaptıklarına şöyle bir göz gezdirmesi iyi oluyor.

2018 için verilen kararlar, yeni başlangıçlar, mutlu-mutsuz sonlar... Yıl sonuna bu kadar yakınlaştığımız ve çok soğuk geçeceğine emin olduğumuz bir ay Aralık... Umarım beni yanıltır ve ılık bir havaya bürünür. Hasta olmadan, gribe yakalanmadan, ıhlamur çayını zorla değil de keyfii içerek bu ayı atlatmayı diliyorum.

Aralık demek ışıl ışıl caddeler demek... Avm'lerin girişlerini renkli renkli ışıklandırdığı ve devasa boyuttaki çam ağaçlarına rastladığımız bugünlerde, fotoğraf çektirmek için farklı bir temaya ihtiyacımız yok. Çünkü her yer yeni yıl ruhuna büründü bile!

Bugün kışın başlangıcı. Evet sonbahar kadar bana iyi gelmiyor ama sadece üç ay sürmesi biraz da olsa içimi rahatlatıyor.

Günün Sözü: " Eğer kış 'baharı yüreğimde saklıyorum' deseydi, ona kim inanırdı? " Halil Cibran

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 89
Kayıt tarihi
: 29.11.18
 
 

25 yaşında... Keşfetmeye, araştırmaya bayılan ve öğrenmeye doymayan biri! ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster