Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Mayıs '18

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
1133
 

Hoş Geldin İnce, Güle Güle Erdoğan!

Hoş Geldin İnce, Güle Güle Erdoğan!
 

Evet, haklısınız bu muhalefeti ve adayını Amerika, Almanya, İsrail, Suriye (Esat) BAE, Yunanistan, Fransa, İngiltere, Avrupa Birliği, Birleşmiş milletler, Saadet Partisi, İyi parti, HDP, Komünist Partisi, YPG, PYD, PKK bilmem ne partisi... destekliyor!

Bu “İnce” tam Türkiye’nin umudu olacak bir lider! TC yi, Büstleri kurtaracak, Erdoğan’ı silip süpürecek, Sarayları yıkacak, İMF ye nikâh davetiyesi gönderecek, Sevr kahramanları ile hoş sohbet hasbıhal edecek, seksen milyonu kucaklayacak bir lider! Abazayım koş gel (!) diyecek, Konuşmasına müsaade etmeyen esnafın kapısını yarım saat içinde mühürletecek tam bir halk adamı! Ağzından küfür ve hakaret eksik olmayan, kendini kaptırıp kendisini gaza getiren, podyumlarda, sahnelerde ağzından halkın geleceği için tek bir kelam çıkmayan lider! Halkı kin, nefret, intikam hırsı ile dolduran lider; Hoş geldin Bay “İnce” güle güle Erdoğan!

Peki, söz konusu kâhinlere soruyorum; millet, halk ne kazanacak? Türkiye’nin Milli ve Ekonomik Kalkınmasına karşı Bay İnce’nin nasıl bir projesi ve vizyonu var ki seçmen ona inansın, ona güvensin?

Sayın kâhin yazar; Bay İnce’nin Cumhurbaşkanı seçilebilmesi için AKP seçmeninden kesinlikle oy alması gerekir.  Bunu nasıl başaracak, lütfen bizi aydınlatır mısınız? Ayrıca 50 bin avukatı hazırda tutması neyin kılıfı? Yine oyları çaldılar muhabbeti mi? Hani avaz avaz bağırarak “ben hırsızlığın, fetbazlığın, sahtekârlığın “daniskasını, daniskasını” (!) bilirim” diyordu? Neden aldatılmayı, kandırılmayı, oyların çalınmasını bekliyor o zaman? Neden önlemini almıyor da mağlubiyetine kılıf hazırlamaya çalışıyor?

&&&

Size geldi mi,  Demokrasi, Laiklik, Atatürk, Cumhuriyet: başkasına geldi mi; asgari ücret, emekli maaşları, geçim sıkıntısı, Saray köşk, diktatör, dolar, avro kıl tüy! Sizin demokrasiniz, laikliğiniz, Atatürk anlayışınız, Cumhuriyet anlayışınız bu milletin karnını doyuracak mı? Sayfalar dolusu demokrasi, laiklik, cumhuriyet ve Atatürk vurgusu yapıyorsunuz da neden iktidara sorduğunuz gibi; milletin geçim sıkıntısını giderecek plan, proje ve formülleriniz konusunda iki kelam etmiyorsunuz?

Nasıl siz emekli maaşını zamanında alabiliyor musunuz? Hastanede sıra beklemeden muayene olabiliyor musunuz? İlaçlarınızı istediğiniz eczaneden, sıra beklemeden alabiliyor musunuz? Sizin genel müdürünüz SSK nın başındayken Emekli maaşı yerine demokrasi, muayene yerine Laiklik, ilaç yerine Cumhuriyet alıp yediğimizi (!) ne çabuk unuttunuz?

Adalet deyip; On aylık torununu sigortalı yapan liderinizi, yedi düvel birleşip ülkemizi parçalamak isterken, memleketin askeri sırlarını açıklayan vatan hainlerini, gazetecileri,  gazeteci kılığına girmiş ajanları, yazarları, vekilleri, akademisyenleri, militanları liderinizin neden koruduğunu hiç kendi kendinize sorguladınız mı da sürekli “megri megri”, “kol kola” muhabbeti yapıyorsunuz? Başkasının ifşa ettiğini sürdüğünü, kovaladığını, yakalayıp içeri tıktığını neden koruyor, kolluyor, serbest bırakmaya çalışıyorsunuz bize anlattınız mı?

Diğer yandan “mücadeleyi sulandırmak için “Mor Beyin” adlı yazılımla 11 bin 480 adet GSM numarasını ‘ByLock’ IP’lerine yönlendirerek binlerce yeni mağdurlar oluşturulduğunu ne çabuk unuttunuz? ‘Mor Beyin” tuzağıyla iradesi dışında telefonun numaraları hain örgütün şifreli haberleşme programı ByLock’la ilişkilendirilen mağdurların bazılarının tutuklandığını, ByLock kullandıkları iddiasıyla aylarca cezaevinde kalan bu kişiler, kamudaki ve özel sektördeki işlerini kaybettiklerini” biliyor musunuz? Bu istisna suçsuz insanların varlığından devletten önce haber alarak Enis Berberoğlu ve diğer gazeteci, yazar, akademisyen, vekil vs… vatan hainleri ile bir tutarak (!) adalet yürüyüşü yapan Kılıçtaroğlu hapishanelerde yatan suçlu ile suçsuz mahkûmları neden bir tuttuğunu bize anlattınız mı?  YPG, PKK, PYD teröristleri hastanelerde ziyaret ederken yaralı Mehmetçiklerimizi neden ziyaret etmediğini, katıldığı şehit cenazelerinde neden yuhalandığını ve gönderdiği çelenklerin diğerleri arasından çıkarılıp neden çöpe atıldığını bize anlattınız mı?  

Maç izler gibi İstanbul, Bakırköy’de bir evden TV ekranlarından 15 Temmuz darbesini izleyip görmezden gelen, sessiz kalan ve sonra sahaya adalet için çıktığını söyleyip hükümetin 20 Temmuz da “sivil darbe yaptı” söylemi ile algı operasyonu yapan ve teröristlerin vurulmasından neden rahatsız olduğunu bize anlattınız mı?

Memleketin en ücra köşelerindeki bir kısım CHP lilerin ve diğerlerinin 15 Temmuz gecesi neden “şen şakrak” oynadıklarını sevinçten “göbek” attıklarını bize anlattınız mı?

Şimdi ne anlatıyorsunuz?

He he; adalet, laiklik, cumhuriyet, Atatürk, demokrasi; anlat anlat heyecanlı oluyor…

&&&

Siz diyorsunuz ki Cumhurbaşkanı fazla konuşmasın ama muhalefet ağzına ne gelirse söylesin! Siz diyorsunuz ki sıradan halk, kendini yazar sanan bir camia, grup, örgüt, gazete köşe yazarları, medya maymunları, teröristler, Cumhurbaşkanına ve iktidara ağzına geleni söylesin, yazsın, çizsin bağırsın, bu yönetime oy veren halka hakaret, küfür etsin, hayvani yakıştırmalar yapsın ama Cumhurbaşkanı sussun konuşmasın! Senin ....  yaş mı (?) diye sorarlar adama azizim!  Mesela en azından ben sorarım!

Cumhurbaşkanı Cumhurun başkanıdır yani ona oy verenlerin vermeyenlerin ona inananların, inanmayanların başkanıdır. İşte o DEMOKRASİ budur (!) Beğenirsin beğenmezsin sen de çalışır sen de o koltuğa oturursun! Armut piş ağzıma düş devri geçti. Nerede bu TSK, nerede bu Savcı, hâkim, baro başkanı (!) diye darbe çağrısı yapan cuntacı dönemi bitti artık. Çalışmadan mama yok!  İlk defa halk tarafından seçilmiş bir lider, tabi ki halkın dili ve ağzı ile konuşacaktır! Tabi’ki halkın içine girecek sıkıntılarını dile getirecektir. Kırmızı ışıkta durdu diye öveceğin, senin istediğin olmadı diye söveceğin (!) başörtüsünü yasakladı diye alkışlayacağın, meclisten türban takıyor diye vekil kovan beceriksiz, ezik, vesayet altında ülke yönetenlerin devri bitti artık!

 Halkına üçüncü sınıf insan muamelesi yaparak kendini üst insan gören yetmiş yıl iktidar olmak istemeyen (!) sadece bozgunculuğa hizmet eden kısır, sığ paralı asalak siyasetçilerin çiftlik dönemi bitti artık!   Türkiye'nin Cumhurbaşkanı bu ülkenin her bir bireyin cumhurbaşkanıdır tabi ki kendini bu ülkenin bir bireyi olarak görmeyenler buna katılmayabilirler, bir Yunanlı, İsrailli, Alman, ABD li vs... gibi düşünebilir ancak unutulmasın ki hepimiz Ermeni, Rum, mason, Siyonist değiliz! İsimlerimiz benzeyebilir ama zihniyetimiz farklıdır. Biz kendi ülkemiz için savaşan mücadele eden bireyleriz. Diğerleri başka ülkelere yani ‘istilacı türlere’ hizmet eden düşmandır bizim gözümüzde!

&&&

Elbette sizin amacınız Atatürk'e methiye düzmek değil değerli bir devlet adamı üzerinden birilerine laf sokmak! Madem öyle Atatürk'ün miras bıraktığı değerler üzerinden bakalım olaya. CHP tek partili dönemden sonra 80 yıldır neden Atatürk'ün çizdiği yolda bir başarı gösterememiştir? Neden halen seksen yıl önce vefat eden bir lider üzerinden siyaset yapılıyor? Atatürk'ün işaret ettiği gibi “istikbal göklerdedir” sözünden yola çıkarak seksen yıldır Atatürk’ün mirasını yiyenler bu ülkenin gelişmesi için neden dünya liderinin, başkomutanın, sadece leblebi ve rakısını örnek almıştır? Neden bu güne kadar tankımızı, topumuzu, tüfeğimizi, uçağımızı, helikopterimizi, santrallerimizi, sanayimizi, teknolojimizi, yollarımızı, hastanelerimizi, üniversitelerimizi, barajlarımızı, her şeyden önce insanımızı modern dünyaya uygun eğitmemiş, geleceğe sahip çıkan milliyetçi bireyler yerine “hepimiz ermeniyiz” diyen ve Siyonistlerle omuz omuza yürüyen cahil cühela yetiştirilmesine göz yummuşlardır? Siz bugün Atatürk’ün ilkelerini savunmuyor, Atatürk üzerinden Türkiye üzerine çöreklenmiş masonlara hizmet ediyorsunuz! Siz karşı tarafa dini kullanma diyorsanız ama diğer yandan siz Atatürk’ü kullanmaktan vaz geçmiyorsunuz! Başörtüsü var diye küçük kızlara kazandıkları ödülü vermek için başörtüsünü çıkar diyecek kadar hayâsız, ezan okunuyor diye rahatsız olan kokuşmuş kokana karılara Atatürkçü diyecek kadar omurgasız, Bu ülkenin çocuklarını bu halkın okullarında dini inançlarını yerine getiriyorlar diye kapıdan döndürecek kadar hainsiniz!

Ancak mason anayasasına göre, söz konusu seçim dönemi; insanları kandırmak için onların oyunu almak için takunyacı ve badem bıyıklar ile birlikte safları sıklaştırmakta hiçbir beis görmezsiniz!

Çünkü siz ne Atatürkçü, ne dindar, ne Türk ne Müslümansınız! Siz kimliğinizi şeytana sattığınızın farkında olmayan, boşlukta dolaşan, kimliksiz, kişiliksiz, muazzam bir kalabalıksınız azizim Allah tümünüzü ıslah etsin...

M.Talip Girgin

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 816
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster