Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Şubat '12

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
399
 

Hoşgeldin

Hoşgeldin
 

resim alıntıdır.


İstanbul(um)a nasıl her gün doğuyorsa gün, benim de yüreğime aynı şekilde doğdun sen.. Güneşim kaybolduğunda gökyüzündeki yıldızım oldun sen, hiç sönmeyecek yıldızım.. Düşledim seninle geçirebileceğimiz günleri imkansız gibi gözüken o günleri, sabır etmek iyiydi, yüreğine kavuşabilmek için sabrettim.. Yüreğine ellerim ile dokunabilmek için, gözlerine uzun uzun bakabilmek için sabrettim ve vazgeçmedim..

Yitirmedim yüreğimde var olan sevgini, günler geçerken daha da çoğalttım bir umut ışığı aradım her gün yeniden.. Yıldızıma sordum seni onlar cevap vermezken ben seni bir kış ayında sonbahar yaprakları altında, güneşli bir günde buldum, hiç kaybetmemek üzere.. Ellerim soğuk olur benim hep belki de yüreğini aradığı içindir, ellerine dokunmak içindir.. Yüreğinde ısınmak içindir kış mevsiminde yazı getirmiştin ya yüreğime, yüreğinin sönmekte olan yangınında buldum kendimi.. Gözlerinde kaybolurken ben seninle bir başka bambaşka oldum ben, yüreğinin en inceliklerindeki beni çıkarttım ben, yüreğinin en ucra köşelerinde kaybolmuş, çıkmaya çalışan beni buldum oralarda çıkarıp aldım kendimi, yerine yüreğimi koydum..

Sonbahar yaprakları altındaydık tam mevsimindeyken yaprakların, tam mevsimindeyken aşkın, günlerimize yeni gün katmak için tuttuk ellerimizi.. Sevgimize sevgiyi katmakdı amacımız, o sevgi yolunda ilerliyoruz.. Sonbahar yaprakları altında yürüdük istediğim o yolda seninle el ele yan yana.. [Kabataş-Ortaköy arası..] Çifte mutluluklar yaşayarak, mutluluk senin gözlerinde, sen ise yüreğimdeyken..

22 Ekim’imiz daim olsun.. İyi ki varsın demek bile güzel sana..

Sonbahar da geldin yüreğime, yazı da beraberinde getirdin, umutlarıma, yarınlarıma, sevinçlerime, hüzünlerime, hayatıma hoşgeldin..

[Not : Hala olmaya 4 ay kaldıı, harika bir mutluluk Allah'ım tüm herkese nasip etsin :)] 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

tam mevsimindeyken aşkın....her mevsim aşk olsun..hiç gitmesin mümkünse!!! mümkün mü, sonsuzu var mı bu hissin,düşündüm ve gülümsedim.sevgiler..

Didem KANDEMİR 
 20.02.2012 22:45
Cevap :
tam da yaz gelirken değil mi didem hanımcım,yorumunuzu görmek güzeldi,sevgiler  21.02.2012 12:15
 

YİNE ÇOK GÜZELDİ.SEVGİMLE

Şennur Köseli 
 20.02.2012 19:04
Cevap :
çook teşekkkür ederim sennur hanımcım..  20.02.2012 22:30
 

Mutluluğunuz daim olsun, benimde ellerim soğuktur. Ama birinin soğukken birinin sıcak olması ne kadar güzel değilmi. Birinin yüreği soğuk birinin sıcak... ILIK LIK HASIL OLUYOR Kİ, GÜZEL DEĞİL Mİ?

İbrahim ARSLAN 
 20.02.2012 16:44
Cevap :
teşekkürler, saaygılar..  20.02.2012 22:29
 

Tweter da gördüm yazınızı ilk, hoşgeldin ilknur akpınar yazıyodu, her halde MB hoşgeldin yazısı yazmış dedim kendi kendime, meğer, hoşgeldin yazınızın adıymış...şimdi okuyacağım... asıl yorum da o zaman..

İbrahim ARSLAN 
 20.02.2012 16:41
Cevap :
ilginize teşekkür ederimm.  20.02.2012 22:29
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 195
Toplam yorum
: 402
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 916
Kayıt tarihi
: 09.01.12
 
 

Ben kimim ne yaparım? Aklıma düşeni yazar, gördüğüm kareyi ölümsüzleştirmek isterim. Kulağıma tak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster