Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Ronnie Chester Lynwood

http://blog.milliyet.com.tr/rcl

19 Aralık '09

 
Kategori
İnternet
Okunma Sayısı
678
 

HP'den Türkiye'ye ödül

HP'den Türkiye'ye ödül
 

HP'nin her yıl yazılım ve çözümleriyle ilgili yeniliklerin paylaşıldığı HP Software Universe 2009 etkinliğinde, MEMA Bölgesi'ne verilen 8 mükemmeliyet ödülünün 4'ünü Türkiye aldı.

Yazılım ve çözümler alanındaki yeniliklerin paylaşıldığı EMEA Software Universe etkinliği bu yıl 16-18 Aralık'ta Türkiye'den 35 müşteriyle 60 katılımcı ve toplamda 3000 HP global müşterisi ve iş ortağının katılımıyla Hamburg'da düzenlendi. Teknoloji devi HP'nin her yıl yazılım ve çözümleriyle ilgili yeniliklerin paylaşıldığı HP Software Universe 2009 etkinliğinde, MEMA Bölgesi'ne verilen 8 mükemmeliyet ödülünün 4'ünü Türkiye aldı.

HP Software Universe 2009 etkinliğinde dağıtılan sekiz MEMA Mükemmeliyet Ödülünün dördünü Akdeniz, Ortadoğu ve Afrika'daki yedi ülke arasından seçilen HP Türkiye aldı. HP Türkiye Yazılım ekibinin Yılın Takımı ödülüne layık görüldüğü etkinlikte HP Yazılım ve Çözümler Grubu Kurumsal Satış Yöneticisi Nilay Çetin "Yılın Ticari Satış Temsilcisi", HP Yazılım Grubu Servis Satış Yöneticisi Lizet Moreno "Yılın Destek Satışları" ve HP Yazılım Pazarlama Uzmanı Dicle Erkul "Yılın Pazarlama Ödülü"ne layık görüldü. HP Türkiye ekibi de yıl boyunca gösterdiği yüksek performansın yanı sıra müzik ve tiyatro grupları gibi faaliyetlerle sosyal açıdan aktif ve fark yaratan bir grup olarak "Yılın En İyi Takımı" ödülünü aldı.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 661
Kayıt tarihi
: 13.12.09
 
 

Sanal dünya ve müzik üzerine... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster