Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Mart '19

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
115
 

Hristiyan "Terörist" Olmaz mı?

Yeni Zelanda'da bir camiye yapılan saldırıda elliyi aşkın insan can verdi. Saldırgan, bu eyleme yıllarca hazırlık yapmış; hatta manifestosunu bile yayınlamış.

Amacı, Müslümanlardan "intikam" almak...Hem de yüzlerce yıl önce gerçekleşmiş olayların intikamı!

Tam bir Hristiyan fanatiği...Türkleri, Avrupa'dan sürmekten, Ayasofyanın minarelerini yıkmaya ve İstanbulu yeniden Kostantinopolis yapmaya kadar bilinen tüm Haçlı hezeyanları mevcut  Yeni Zelanda canisinde...

Aslında, eylemin kendisinden çok bu mesajlar dikkat çekici...Hiç de sıradan olmayan bir saldırı olduğu ayan beyan ortada.

Başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Dünyasının topyekün Haçlı saldırısı altında olduğunu aklı başında herkes biliyor.

Aklı başında olmayan ya da Haçlıların içimizdeki işbirlikçileri ise duvarlara: "Zulüm 1453'te başladı" yazıyor.

Dahası, 15 Temmuz'da Haçlılar adına işgal girişimi yapan terör elebaşı, "Haçlılar, sizin mabetlerinize ilişmez; size zarar vermez" manasında açıklamalar yapıyor.

Yeni Zelanda'daki katliamdan sonra, Amerika ve İngiltere başta olmak üzere çoğu Hristiyan devlet, olayı terör hadisesi olarak nitelemiyor; cinayet demekle yetiniyor.

Oysa, bir Müslüman bir tavuk öldürse, hepsi birden "İslami terör" yaftalamasıyla karşımıza çıkıyor!

Bakıyorsunuz, Türkiye'de iktidara talip bazı siyasiler de, Yeni Zelanda saldırısından sonra, faturayı İslam Dünyasına kesiyor.

Saldırın nedeni, İslam Dünyasından kaynaklanan terördür, diyor!!

Kimse, bu katliama "Hristiyan Terörü" demiyor...Teröristin kendisi, Hristiyan terörü olduğunu haykırdığı halde!!

Bu açıklamalar, her gün Filistinli katleden İsrailli bir yetkilinin; Kendilerini öldürmek zorunda bıraktıkları için Filistinlileri suçlayan açıklamasını akla getiriyor.

Öyle bir Şeytani algı yürütülüyor ki, ölen de olsa öldüren de olsa Müslüman teröristtir!!!

Kaldı ki, Müslümanların kimseyi öldürdükleri yok...Defalarca yazdığımız gibi, İslami terör yaftası için kullanılan tüm terör örgütleri aslında Amerika başta olmak üzere Batılıların yetiştirmesi...

Suriye'deki çatışmalar gösterdi ki, DAEŞ dahil tüm İslami diye sunulan terör yapıları Amerikan şemsiyesi altında faaliyet gösteriyor...Zaten başka türlüsü de fiilen mümkün değil.

Başta Türkiye ve Cumhurbaşkanımız olmak üzere, tüm İslam alemini hedef alan Yeni Zelanda saldırısı açık bir Haçlı mesajıdır.

Bir önceki, Ezan konulu yazımda vurguladığım gibi, söz konusu olan Müslüman'ın(Türk'ün) özgürlüğüdür. Haçlı zihniyeti İslamı yıkmak için, son saldırısını yapmak üzere hazırlık yapıyor!

Üstelik saldırı sadece camilere değil...Saldırı her alanda geliyor; ekonomide siyasette sürekli atak yiyoruz...

Bugün manavda Dolma biberi fiyatı 28 TL'ye çıkmıştı...Diğerleri de hakeza...Peki, bu saldırı değil mi?

Bıyık altından gülenler varsa onlara Venezuella'ya bakın, diyeceğim...Adamların, elektiriğini, suyunu kestiler!!

Sonuç: Bu ülkeye ve bu Din-i İslama Haçlı saldırısı hiç bitmedi. Biz en bağımsız olduğumuzu sandığımız zaman aslında Haçlı'nın "esiri" durumundaydık!

İstanbulun fethidinin sembolü Ayasofya cami olmaktan çıktığı gün, Haçlı'ların borusu ötmeye başlamıştı (siz isterseniz çanları çalmaya başlamıştı deyin)

Demem o ki, bu Ezan'lar bu yurdun üstünde ebediyen inleyecekse, bunun bedeli ödemeye hazır olmalıyız!

Allah yar ve yardımcımız olsun!

 

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Akşam yazarı Kurtuluş Tayiz, AKP'nin İstanbul için adayı gösterdiği Binali Yıldırım'ın seçime sayılı günler kala HDP'li seçmene ulaşmak için ağırlığını artıracağını söyledi. Tayiz, "Binali Bey’in bu yöndeki gayretleri HDP-CHP-İP ittifakını İstanbul’da çökertecek bir hamle olacak" ifadesini kullandı.

mehmet binlik 
 22.03.2019 15:31
Cevap :
Olabilir..Yalniz bir şeye dikkat et,Binali Yıldırım seçmenden oy istiyor, HDP yönetimiyle ittifak kurmuyor!.Bunlar çok farklı şeyler..Terör mahfilleriyle ittifak kurmanın bedeli olur..  22.03.2019 21:43
 

Evet, heklısınız Ali bey, hep İslâmi terör konuşuluyor. Ama bu çelişkinin nedenlerini iyi tahlil etmek gerekir. Öncelikle evrensel propaganda araçları ağırlıklı olarak batı dünyasının elindedir. Diğer taraftan batılı devletlerin El Kaide ve IŞİD, DEAŞ gibi terör örgütlerini propaganda amacına uygun bir şekilde bizzat kurup, eğitip, finanse ettikleri herkesin malumudur. İkiz kuleler olayının hemen ertesi günü o zamanın ABD başkanı Bush'un TV de alenen Haçlı seferi çağrısında bulunduğunu ben kendi kulaklarımla duydum. İsteyen internette arayıp bulabilir. Maalesef bu gibi konular gündeme getirilmiyor. Konu aslında çok derin ve karmaşık ama maalesef bilim dünyası bunları bilimsel bir şekilde araştırmıyor ve gün yüzüne çıkarmıyor. Siyaset dünyası ise olayları kendi TARAFGİRLİĞİ çerçevesinde değerlendiriyor ve olanda maalesef suçsuz ve günahsız masum insanlara oluyor. Oysa kınamayla, lanetlemeyle bu tür olayların sonu gelmeyeceği gün gibi aşikar. Selamlar

Matilla 
 17.03.2019 15:47
 

Hristiyanda elbette ki terörist olur. Çünkü hangi dinin mensubu olursa olsun herkes terörist olabilir, herkes dini veya herhangi bir dogmatik inancını yaymak için şiddete başvurabilir. Milliyetçiler, ırkçılar, komünistler şiddete başvurmadılar mı? Sivas katliamını unuttunuz mu? İnançlar arasında ayrım yapmamak gerekir. Kesin olan şudur ki her fanatik şiddete başvurabilir. Adolf Hitler inançlı bir Hristiyan'dı ama milyonlarca Yahudiyi katletmedi mi? Selamlar

Matilla 
 17.03.2019 10:06
Cevap :
Ama kimse Hıristiyan terörü demiyor Mustafa bey..Ama İslâmî terör lafı Batılı çoluk çocuğun ağzında..Asil terör bence budur..Haçlılar gibi talancılarin torunları dünyaya nizam verince böyle oluyor..Ayrica Sivas Yangını da farklı değil..Bununla ilgili çok yazdim..Biri,"Sivas bir alevî davası degildir"..Bulup okursan sevinirim.Selamlarimla  17.03.2019 12:39
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1617
Toplam yorum
: 4205
Toplam mesaj
: 224
Ort. okunma sayısı
: 789
Kayıt tarihi
: 19.01.08
 
 

Edebiyat, kamu yönetimi ve gazetecilik tahsili... 27 yıllık eğitimcilik hayatından sonra emeklili..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster