Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba en modern en yeşil ve de yaşamaktan zevk aldığım İzmir' de yaşıyorum. Bornova Suphikoyuncu lisesinden mezun oldum. İktisat fakultesinden mezun olduktan sonra hayata başladım. Kalabalık bir ailenin çocugu olarak çok neşeli ve de hareketli bir hayatımız oldu. Macera dolu hayatımı ve de birikimlerimi sizlerle paylaşmak i..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Göbeğinizle Sevişmeyin Savaşın

yazınızı okudum eski bir şişko olarak size hak veriyorum ama genede yağ ve tatlı kilo alımında çok etkili ayrıcada insanlar uzun süre kilo aldıklarının farkına bile varamıyorlar ilk önce boşluklar doluyor sonra olanlar oluyor.aslında kilo sağlık için önemli boşver estetiği önemli olan insanın kendini sevmesi sevgiyle ve sağlıklı kalın.

20 Ocak 2011 08:16
Emekliye öğütler - 2

selam biliyorum şimdi herşey güllük gülüstanlık geliyor ama daha sonra sıkılmazsanız herşey normal erkekler için emeklilik zor bence yoğun bir çalışma içindeyseniz bir anda boşluk oluşur emekli olmak hayttan emekli olmak değil deprasyonsuz emeklilikler dilerim.

29 Mayıs 2010 08:44
"Yalnızca anneler koşulsuz sever evladını"

yazınızı okudum çok güzeldi.Bu arada kaç yaşında olursak olalım hala bir sıkıntıda annemizin gögsüne başımızı dayıyoruz.Çünkü biliyoruz ya anneler koşulsuz sever.sevgiyle kalın.

30 Nisan 2010 06:47
 
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 161
Toplam mesaj
: 67
Ort. okunma sayısı
: 921
Kayıt tarihi
: 03.02.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster