Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Mart '10

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
458
 

İhanet

İhanet
 

...


En büyük hayal kırıklıkları, beklemediğin bir anda yol arkadaşından gelse de, kimsenin basamağı olma .. Değmez demeye bile geç kalmış olabiliyor insan.. Bir adım uzağında sandığın mutluluk, sadece kendi avuntun.. Yeni bir yaşama başlamaya gücün kalmamışken, bütün gücünü hayallerini silmek için yetirmeye çalışırsın ve anlarsın ki, halen ayaktasın.. Güçlüsün.. Merdiven altı sevdaları gördükçe, sana gerçek değerleri hatırlatır yaşadıkların. Önemsediklerin önemsiz, önemsizlerin ise hep hayatındadır. Ömür boyu sevdalara bu kadar aç iken insanlarımız, elinin tersi ile itiliverir yeri gelir.. Kanatan, acıtan sevdalar vardır her insanın hayatında. Atamazsın, üzerini çizemezsin. Hep hayatının bir yerlerinde öylece duruverir. Sadece seni yaralamak için duruverir kenarında .. Mutlu anlarında hep bir engeldir. Tecrübelerinle sabittir yaşadıkların ve hayatının bu küçük kısmına verdiğin isimdir mutluluk..

2010 MART/ Nilüfer

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hayatta ihanete uğramamış insan var mıdır sevgili Nilüfer? Bilmem roman okumasını sever misiniz, eğer seviyorsanız Sandor Marai'nın "Yürek Yangını" nı okuyun derim. Sadakat ve ihaneti sorgulayan psikolojik bir roman. Beğeneceğinizi umuyorum. Sevgilerimle.

Melek Koç 
 02.04.2010 20:14
Cevap :
değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim .. mutlaka okuyacağım .. ilginize bir kez daha teşekkür ederim .. Sevgiler.  03.04.2010 13:17
 

en büyük hayal kırıklıgı yol arkadaşının sırtına sapladıgı hançer.. ihanet.. tüm var sandıklarının aslında olmadıgı... hani bir şarkı var ya; "zamanla unutursun sen de.." geçen zaman bazen aleyhimize işlese de, bazen de işe yarar unutturmakla... sevgiler, selamlar..

sema öztürk 
 31.03.2010 9:36
Cevap :
teşekkür ederim güzel yorumun için.. zaman evet alabilirse bıçak yaralarını ne mutlu .. sevgiler  31.03.2010 12:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 18
Toplam yorum
: 95
Toplam mesaj
: 76
Ort. okunma sayısı
: 639
Kayıt tarihi
: 26.07.07
 
 

Hayatın ne kadar çabuk geçtiğini, insanın en fazla hissettiği yaştayım Baltalimanı Behçet Kemal Ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster