Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Mayıs '14

 
Kategori
Ekonomi - Finans
Okunma Sayısı
257
 

İhtiyaç kredisi alabilmek için 3 farklı yöntem

İhtiyaç kredisi alabilmek için 3 farklı yöntem
 

ihtiyaç kredisi


Bankalar insanlar için çeşitli kredi imkânları sunarak amaçlarına ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu kredi imkânları konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi şeklinde üçe ayrılmaktadır. İhtiyaç kredisi çoğunlukla insanların evlilik için, tatil için ve diğer birçok ihtiyaç için kullanmak üzere başvurduğu bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi kısaca insanların nakit ihtiyacını karşılamak için bankaların kredi başvurusunda bulunanlara sunduğu bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi bankalar arasında farklılık gösterebilse de genel olarak 60 aya kadar vadelendirilmektedir. İhtiyaç kredileri kişilerin ihtiyacına göre farklı şekillerle isimlendirilebilir. Yani bu evlilik kredisi, eğitim kredisi, sağlık kredisi, tatil kredisi şeklinde olabilmektedir.
 
İhtiyaç kredisi ürünleri Döviz veya TL, Sabit faizli ya da değişken faizli olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca bankalar belirli dönmelerde belli kampanyalar hazırlayarak avantajlı bir şekilde kredi kullandırma imkânı sunmaktadırlar. Sizde bu zamanlarda özellikle kredi alırsanız avantajlı kredi kullanma şansına sahip olursunuz. İhtiyaç kredisi başvurusunu şubelerden, birebir görüşüp bilgi alarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda cepten SMS yolu ile de başvuru yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüş alarak kredi başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Cepten sms ile kredi başvurusu çoğu bankanın kullandığı bir yöntem olup, hızlı ve basittir. Diğer bir başvuru yöntemi ise internetten online başvurudur. İlgili bankanın ilgili sayfasından online formu doldurarak başvurunuzu yapabilir, başvuru formunu şubede doldurttukları formlardan daha kısa olması sebebi ile daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
 
İnternetten formu doldurup başvurunuz tamamladığınızda ne kadar kredi çekebileceğinize dair size son kısımda bilgi verilmektedir ve online başvuru, cepten sms başvurusu, şubeden birebir başvuru bir ön onay başvurusu olup onaylandığı takdirde şubeye gerekli evraklar ile başvurunuzu tamamlamak için çağrılıyorsunuz. Sizde hızlı, basit ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, gerekli ihtiyacınızı bu kredi ile giderebilmek için başvurunuzun sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 90
Toplam yorum
: 24
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2377
Kayıt tarihi
: 03.11.12
 
 

Kafasına takılan her konuyu sonuna kadar araştırmaya üşenmeyen, bildiklerini, öğrendiklerini ve i..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster