Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Mart '09

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
2114
 

İki bacak arası zevki için

Şimdi sana ne söylesem canın acımayacak. Zaten vazgeçmişsin bizden iki bacak arası zevki için. Sana güvenmiş olmak üzüyor beni. Sana inanıp da bu yolda kaybettiklerimden çok seni kaybetmiş olmam acıtıyor canımı.

Güvenmiştim oysa tüm hayal kırıklığına inat. Sarılmıştım yeniden aşkın dallarına. Gidenlere rest çekip ilk defaymış gibi yazdım adını hayatın sevda günlüğüne. Tüm sevgisizliklere inat sevmiştim seni ben.

Bir insana güvenmek ne zordu halbuki. Ben sana sorgusuz sualsiz güvenmiştim. Oysa sen güvensizlik abidesiymişsin. Rabbim, bu yürek hiç mi akıllanmaz. Şimdi kimin omzunda ağlasam ilaç olur yüreğimin yarasına. Hangi sözler hangi şarkılar uyuşturur kalbimi.

Sevmek bir zamanlar romantik komediydi. Şimdi korku filminden öte. Nasıl güvenirim aşka, sevgiye ve insanlara. Nasıl inanır da bir ömür için yola çıkarım artık.

Biliyorum ne ilksin ne son. Senden önce de bu sözleri çok söyledim. Ve yine başladığım yerdeyim. Uslanmayacak bu yürek hissediyorum. Sen olmasan da sevecek birini. Ama yine de sana ağlıyor gözlerim.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 15
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 641
Kayıt tarihi
: 13.12.08
 
 

Türkiye'de yaşıyorum. Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinde okuyorum. Yazı yazmaktan ve yü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster