Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Nisan '11

 
Kategori
Dostluk
Okunma Sayısı
589
 

İki dostum

İki dostum
 

Dostumu gördüm rüyamda… Başka bir rüyamı yorumluyordu. Son zamanlardaki “yazamama” sıkıntıma atıfta bulunarak “tek yapman gereken her gün bir iki satır karalamak” diyordu.. Rüyanın yorumu çok açık diye ekliyordu, gerisi gelecek, gülümsüyordu, emindi… 

Canım arkadaşım düşümde de olsa rahatlattı beni…Onu ne çok sevmişim, seviyorum… 

Biliyorum ki ben şanslı bir insanım.. Çünkü hayatımı zenginleştiren, beni benle ve kendileriyle tanıştıran tüm maskelerinden arınmış iki dostum oldu. İkisiyle aynı zamanlarda bir araya gelmem daha da renklendirdi hayatımı.Kendimle çırılçıplak rastlaşmalarım sarstı kimi zaman beni, bazen de mutlandırdı. Ama çoğu zaman hayrete düşürdü. Değişmeyen tek şey bu iki dostumun hep yanımda olmasıydı. Kimi zaman onlar aynaydı bana, kimi zaman ben onlara.. Çok sevdim ikisini de.. 

Ben aynı zamanda şanssız bi, r insanım galiba … Tadı damağımdayken bu dostlukların -ki hala öyle- gidiverdi ikisi de uzaklara…Üzüldüm, kimi zaman öfkelendim ama mutlu olacaklarını bilmek ya da ummak rahatlattı beni.. Gittiklerinde fark ettim ki, mesafeler gerçekten acı veriyormuş insana ama neyse ki hayatından uzaklaştırmıyormuş paylaşımları… Her iki dostumla iletişimimiz azalmış gibi görünse de onlar hep hayatımın içindeler…İç diyaloglarım, kararlarım, mutlu ve sıkıntılı anlarım hep onlarla oluyor…Hatta bazen bana bugünkü gibi rüyalarımla ulaşıyorlar.. 

Belki de bu hastalıklı bir durumdur. Gerçek hayatla çok da uyumlu olmayabilir hissedip yaşadıklarım. Ama ben bu hastalıklı halimi seviyorum.. Dostlarım da beni öyle sevmemiş miydi? 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Arzu hanım gerçek dost bulmak, gerçek can olmak gerçekten çok zor. Ve ne yazık ki sayıları da bir elin parmaklarını bile bulmuyor. Ama biliyoruz ki onlar hep bizimle... Hep içimizde. Kaleminize sağlık.

Cem Beraat Çamsarı 
 17.04.2011 12:18
Cevap :
az da olsa iyi ki varlar...teşekkürler Cem bey..  17.04.2011 21:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 40
Toplam mesaj
: 20
Ort. okunma sayısı
: 852
Kayıt tarihi
: 20.09.08
 
 

Sadece YAZIYORUM.... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster