Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ağustos '09

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
495
 

İkinci kadın

İkinci kadın
 

Aşka lanetler yağdırdı kadın.. Aşka inanmak istemiyordu artık. Her şey palavraydı… Duygular hariç bu dünyada. Son aşkım, gerçek aşkım diye başlamıştı “son aşkım” dediği insanla yaşama…

Kadın belki fazlasını istiyordu. Kadın “tek kadın” olmak istiyordu erkeğinin dünyasında… Vazgeçilmezi olmalıydı… İşte bunun için kaybetti içindeki aşkı ve içindeki duyguları.. Boşvermedi olması gereken olmalı demedi. Bu olmalı dedi. Kendi düşüncelerinin, duygularının esir oldu kadın.

Kadın bilmiyordu başlangıçta eski sevgilinin hala dost olduğunu ve dost olarak kalacağını erkeğin hayatında. Bunu baştan bilse belki bu yola da girmeyecekti. Bu kadar incinmeyecekti, Bu kadar kendini hiçe saymayacaktı. Ama bunların hiç biri söylenmedi ona… Öğrendiğinde ise iş işten geçmiş, duygularının esiri olmuştu kadın. Ve sevgili eski sevgili, yeni dostla beraberken açmadı kadınını telefonunu.. Yok saydı onu... Kadın bir kere daha yıkıldı.. Yanıt vermeyen telefonlar karşısında.

Ve kadın şimdi çaresiz.. Duygularını bir tarafa koyup ne yapması gerektiğini düşünüyor artık.. Ya ikinci kadın olarak içindeki acıları ile devam edecek yola, ya da kesip atacak. Önümüzdeki zaman gösterecek kadının kararını ..

http://www.turkiyeinternette.com/haber/6168-szden-gelenler-ikinci-kadin.html

JUST BE

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 384
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1652
Kayıt tarihi
: 02.05.09
 
 

Yazmayı, okumayı, paylaşmayı, özgürlüğü seven, "BİLGİ"lenirken, "BİLGİ"lendiren dünya insanıyım. Lai..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster