Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Aralık '16

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
108
 

İlginç Kadınların Adamları…

İlginç Kadınların Adamları…
 

"İlginç adamlar ve kadınları" kitabımın devamıdır. "İlginç" serisinin 2. Kitabı yılbaşında seçkin kitabevlerinde okuyucuları ile buluşmaya hazırlanıyor.


“İlginç adamlar ve kadınları“ kitabımda “Ada” isimli hikayemin karşılığı ve devamıdır. Yeni yılda okuyucularıyla buluşacak “İlginç kadınların adamları” İlginç” Serisi’ nin ikinci kitabıdır. Yeni kitabımda yer alan “AŞK’ ın bal rengi gözleri” hikayemde ilk kitabımdaki “Ada” hikayesinde dinlediğimiz Serhat’ ın büyük aşkı Revna neler yaşadı, hep birlikte göreceğiz.

14444626_10207631797448266_6324593127274370454_o

“İlginç kadınların adamları” kitabımda bir önceki kitabımın hikayelerinin karşılıklı duygu geçişlerini ve sonlarını okuyacaksınız. Okurlarımla yaptığımız sohbetlerimizde hep iki hikayenin sonu ne oldu diye soruluyor. Bu yüzden sonu merak edilen iki hikayemden başka, yepyeni daha önce duymadığınız ama hayatın içinden birbirinden heyecanlı hikayelerle karşılaşacaksınız. Yeni kitaptan küçük bir hediye paylaşmak istedim sizlerle…

 

 

AŞKIN BAL RENGİ GÖZLERİ

“Pişmanlıklarım olma, kırgınlıklarım, incinmişliklerim olma istedim.

Seninle yenilenmekti dileğim, yeniden yaralanmak değil. Çok mu zordu?”

 

fb_ımg_1456337836099.jpg.jpg

Unutmuştum kendimi. Kalbimin varlığını, yerini bile unutmuşum. Birden kendine gelen saat pilinin etkisi gibi yelkovan ile akrebim dönmeye başladı.

Henüz bir enkazdan çıkartılan depremzede gibiyim. Kırılıp dökülen, parçalanan bedenim değil, hasar ruhumda. Beynimin her bir zerresinde yaralar var.

Kanıyorum, sızlıyorum, acıyor her yerim. Hayat kendim dışında yaratılanlardan ibaret. Kendime ait olamayan, başkaları için yaşadığım bir hayatın içerisinde yokuş aşağı yuvarlanıyorum.

Açılan bir kapının ardından anlık sahte bir gülümseme ve gözüme değen bal rengi gözler mi çalıştırdı bu saatin pilini şimdi.

Görebilmek ve o kalbin çarpıntısını yaşayabilmek için olmadığım biriyim.

Konuşmuyor pek. İfadesinden ne hissettiği, ne yaşadığı belli değil gibi görünse de ben görüyorum sakladığı hüznünü.

 Kısık gözleri, dalıp giden bakışları orada olmadığı halde oradaymış gibi yaşamaya gayreti, bir enkazdan da onun çıkartıldığını gösteriyor bana.

Çok korkuyor insanlardan belli. Yanılmaktan sıkılmış. En yakınından incinmekten ve her seferinde hiçbir şey hissetmemiş gibi yaşamaktan da bakmış.

Hayatla hesabını da kesmiş. Ne gelirse onu yaşasın, ömür bitsin, çekip gitsin istiyor hayattan. Kendimi görüyorum. Ayna gibi.

Konuşsun benimle, gözlerime baksın ve çekmesin bakışlarını, beni tanısın anlasın istiyorum. Bakmıyor, odaklanmıyor.

Oysa bilse baktığı zaman nefesimin hızlandığını ve tut elimden diye haykırmak istediğimi, benim ona baktığımda içimdeki fırtınayı bir görse beni kendinden görebilse ne kadar kıymet verildiğini anlayacak.

ımg_20160321_115355.jpg.jpg

Çok yorgunum. Tahammül sınırım yer altına yerleşti artık. Kimse beni acıtamayacak derken, ya âşık olursam şimdi. Bu çarpıntı hayra alamet değil.

Üstelik bu adam beni süründürür, öldürmez. Kemiklerim ufalanmaz ama içimde ki bu his, ruhumun parçalanacağını hissettiriyor.

 İlk defa ben istiyorum Allah’ım. Sadece ben istedim diye benim olsun istiyorum. Tüm benliğimle aşk istiyorum.

Aşktan tüm dünyam huzur koksun istiyorum. O baksın ben eriyip ona karışayım istiyorum.

Biz olalım, bizden olanlarımız olsun istiyorum. Tanrım senden bal rengi bir çift gözün, ömrüm boyunca bana sevgiyle, huzurla bakmasını diliyorum.

fb_ımg_1456337836099.jpg.jpg

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 156
Toplam yorum
: 85
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 231
Kayıt tarihi
: 22.08.15
 
 

Karşı kıyıdan kendi topraklarına geri dönmüş bir ailenin İstanbul'daki bolca edebiyat kokan evinde ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster