Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Ocak '20

 
Kategori
Gündelik Yaşam
 

İlişki Koçluğu Nedir?

İlişki Koçluğu bir çiftin yaşadığı ya da yaşamak istediği ilişkinin kalitesini arttırmak için yapılan çalışmadır. Hem kendinizi hem de partnerinizi daha doğru tanırsınız. İletişimin püf noktalarını öğrenip iletişim kazlarını minimize edersiniz. Sevgi dillerinizi, kırmızı çizgilerinizi ve algı sistemlerinizin nasıl çalıştığını öğrenirsiniz. Böylelikle kişisel beklenti ve senaryolarınızın yerine açık iletişimi koyabilirsiniz. Hem BEN olup hem de BİZİ nasıl yaratabileceğinizi öğrenirsiniz. Partnerinizde memnun olmadığınız ya da kabul veremediğiniz durumların kendi bilinçaltınızda nasıl bir yansıması olduğunu fark edersiniz.

Eğer resmİ iyi okuyabilirseniz her aşk ilişkisi sizin için bir kişisel gelişim hikayesidir. Sizin kendinizi tanımanız ve geliştirmeniz için muhteşem bir fırsattır. İlişki Koçluğunda bu resmi okumayı da öğrenirsiniz. Her zaman söylediğim gibi; Koçluğun en büyük zoruluğu sizi çalıştırması, ödev ve uygulamalar vermesidir. En muhteşem yanı da aldığınız koçluk programının sizde ömür boyu kalıcı bir etki ve bilgi bırakmasıdır. Bu muhteşemliği de kişisel ödev ve uygulamaların yapılmasına borçluyuz :)

İlişki Koçluğu ve Yaşam Koçluğu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya ön görüşme yapmak istersenizwww.arzubiyiklioglu.com adresimden bana ulaşabilirsiniz.

 

Arzu Bıyıklıoğlu
ICF PCC Yaşam Koçu & NLP Uzmanı 
 
www.arzubiyiklioglu.com
0543 655 5051
@arzubiyikliogluofficial
 
 
 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 521
Toplam yorum
: 94
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 469
Kayıt tarihi
: 24.08.10
 
 

1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, NLP Eğitmeni ve Re..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster