Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Ocak '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1817
 

İlk randevu seramonisi

İlk randevu seramonisi
 

ne diyem ki?


Ben çok gülüyorum bu ilk buluşmalara. Kimse kendisi gibi olmuyor. Bir kasılmalar, bir heyecanlar, kibarlıklar alıyor başını gidiyor. Kelimeler karışıyor, hareketler gerçeği yansıtmıyor, kendin dışı bir şey oluyorsun.

Samimiyetsiz buluyorum.

Niyet iyi bile olsa ilk buluşma da ki davranışlar asla ama asla gerçeği yansıtmıyor ve bir sonraki adıma taşınmıyor. Hadi taşındı diyelim, en fazla 3 buluşma daha veriyorum binerken açılan araba kapısı için ve tabii alınması ısrar edilen gül için sonra kapını kendin açıyorsun, çiçek mi? O ne oluyorsun. Buluşmalar da ekiliyorsun falan falan….

Hımm, diyorsan ki; benim doğal halim bu, o zaman tamam ama bir sonraki adımlara bu tavırlar taşınmayacaksa ne gerek var bu seremoniye.

Tabii ilk buluşmada rahat olmak biraz zordur bilirim. Yani ne yapmalıyım? Şimdi karşımda otururken lakayt bir tavır takınıp ilk geceden seni kaçırayım mı? Bu mu dur? Derseniz de size cevabım; kendimiz olalım arkadaşlar.

Samimiyetsiz zoraki bir sırıtma, kafandan binlerce şey geçerken bir falso vermeme çabası aynı şekilde cömert tavırlar falan bunları yapmayalım. Şirin gözükmek için kırk taklaya gerek yok. Gerçekten.

Emin olun bu samimiyetsiz tavırlar daha ilk buluşmadan eksi hanesinde hemen yerini alır. Kendimizi kandırmayalım.

Kendimiz olalım.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Samimiyetsiz tavırlar eksi hanesinde yerini alır diyerek aslında kendin yakalanmışsın bu tuzağa :)))...Siz bayanlar kafanızdan her şeye puanlama yaptığınız için ilk buluşma önemli oluyor.İlkinde ne kadar yüksek bir puan alınırsa o kadar iyi.İkincisinde düşükte olsa puan.İkisinin ortalamasıyla belki geçer sınıfı :))).Tabii ki gerçekçi olmak en önemlisi ama tanımadığın bir kişiylede ilk buluşmada enseye tokat yapamazsın ki :)) İlginç bir konu selamlar...

Murat GÜLCEK - Yakamoz35 
 16.02.2008 1:56
 

olaya diğer açıdan, bayanlar açısından bakarsak giyim kuşam çok abartılıyor kansındayım.Bir makyaj ki sorma gitsin.Biliyorum, kızların doğasında var bu, süslenmeden duramazlar.Ama iş öyle bir raddesinden çıkıyor ki kendileri olmaktan çıkıyorlar nerdeyse.Ben kendi adıma konuşayım, bir kızın doğal hali üstüne tanımam ve de makyajdan da nefret ederim.Eğer bir erkek bi kızdan hoşlanmışsa onun giysisinden makyajından filan değil sadece kendisinden hoşlanmıştır.Erkeklerin tavırları konusunda ise sana tümüyle katılıyorum.

Sinefilozof 
 30.01.2008 16:15
Cevap :
ben de söylediklerine katılıyorum. doğal olmalı herkes. demi :)) daha çok yazman dileğiyle ve sevgilerimle.  31.01.2008 9:27
 

dost acı söyler derler ya, her zaman aynı şekilde, kendi öz saydamlıgımızla olalım, sevgiler.

erol aslan 
 13.01.2008 0:47
Cevap :
kesinlikle :))) sevgilerimle.  14.01.2008 9:03
 

edemedim hiç bişi... hatta bi yerlere pınar benimlen dalga geçti diye de yazdım ama nereye yazdım hatırlmaıyorum. ha tabi aramızda gelip de haber vermeyen arkadaşlarımız mevcut... küsecem küsemiyom...

karga 
 11.01.2008 18:41
Cevap :
kim miş o gelip de haber vermeyen?  14.01.2008 9:03
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 1145
Toplam mesaj
: 191
Ort. okunma sayısı
: 3232
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Ya herşeyim ya hiçim.... Birbirinden güzel fotoğraflarıyla yazılarımı destekleyen canım arkadaşı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster