Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Kasım '13

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
206
 

İlluminati nedir yazısına rekor ilgi

İlluminati nedir yazısına rekor ilgi
 

İlluminati


Ege Üniversitesi öğrencisi, genç blog yazarı arkadaşımız Murat Sevinç, 6 Ocak 2012 tarihinde yayınladığı “İlluminati Nedir?” başlıklı yazısı okunma sayısı ile çok dikkat çekici rakamlara ulaştı. Ve hergün aynı ilgiyle okunmaya devam ediyor. Bugünkü istatistiklere gore günün en çok okunan yazılarında 4. Sırada, haftanın 12.’si ayında 6.sı…

Kendisini yürekten tebrik ederim. Bir çok blog yazarının hedefleyip de ulaşamadığı zor bir noktada. 660 gün once yazılan bir yazı günlük 900 ü aşan bir ortalama.

Asıl konu, insanların bu konuya verdiği önem… Gerçekte varlığı ispatlanamamış bir yapı olarak biliniyor. 1776 dan beri dünyayı onların yönettiği, birçok ünlüyü onların ünlü yaptığı, neredeyse hayatları bile onlardan sorulduğu söyleniyor. Dünyadaki askeri, ekonomik ve siyasi olayları bunların yönettiği, Amerika başkanlarının zaten bunların hizmetinde olduğu düşünülüyor. Ülkemizde ve  dünyanın birçok ülkesinde bu grubun uzantılarından hicazet almadan ülkenin başına geçmenin mümkün olmadığı konuşuluyor.

Bu grupla ilgili yazının bu kadar önemsenmesinin ve okunmasının altında yatan gerçek, acaba insanların olayı doğa üstü gibi görmesinden midir?

Ne olursa olsun böyle bir konuya değinip ciddi okunma sayılarına ulaşan arkadaşımızı kutlarım… Tanımıyorum ama buradan selamlarımı sunarım

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Nedense atladığımız çok yazı var. Bize ne okutmak istiyorlarsa onlar en çok okunanlar arasında! Okunması gerekli yazılar ise yerlerde sürünüyor! İlluminati ortalama hala 900 okutuyorsa bu işte bir bit yeniği vardır! Sizin yazı 30... İlluminati yazdım çıktı! Dün gece çıkan benim http://blog.milliyet.com.tr/illuminati-nin-gezi-de-parmagi-var-miydi-/Blog/?BlogNo=435189 bu yazım geceden beri 30 okunma yaptı... Gece anca çıkan ve on dakika sonra düşürülen yazı çok bile yapmış!!!!!!

İbrahim ARSLAN 
 07.11.2013 9:13
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1047
Kayıt tarihi
: 08.02.13
 
 

Cengiz Ülkü 1966 yılı Manisa-Salihli doğumluyum. İlk, Orta ve Liseyi Salihli’de... Üniversite..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster