Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mayıs '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
757
 

İmkansız Karaoke - keşke devamı olan bir program olsa

İmkansız Karaoke - keşke devamı olan bir program olsa
 

Çok güzel bir programdı. Asla unutmayacağım bir yarışma


İki gün önce Facebook'ta izlediğim bir videoyu yorumlamak istiyorum. Şimdiye kadar seyrettiğim en komik videoydu bu. Video'nun 3. dakikasından sonra gülme krizi yaşıyorsunuz. İmkansız Karaoke adlı FOX TV'nin yarışmasında İstanbul'da Üniversitede okuyan Mustafa Ersin zor anlar yaşadı. Yanına gelen bayanlar o türkü söylerken yapıştırdıkları ağdayı öyle bir zaman da çekiyorlardı ki Ersin'den gelen "VAAYYY!" çığlığı türkü ile çok uyumlu idi. Bilerek mi yapıyorlardı bilmiyorum ama ben en çok o VAAYYY kısmını sevdim. Türkünün gerçekten acıklı olmasını sağlamış.

Zavallı Ersin ağda acılarına mı yansın, çekilen yerlerdeki tüylerin dibinden çıkan kanın çıkardığı acıyamı üflesin bilemedi.

Tam bu sırada Ersin yanına getirilen örümceği gördüğünde aklı çıktı garibanın. Vicdansız bir şekilde örümceği Ersin'in vücudunun üzerine koyduklarında Ersin çıldıracak sandım. Bu sırada Ersin ağdayla yolunan tüylerinin acısını bile unuttu. Sanki az önce cehennem zebanisi gibi işkence yapan bayanlar yoktu.

Örümcek Ersin'in vücudundan geri alındığında belkide dünyada en mutlu oydu. Lakin Ersin hayret verici bir şekilde türküyü söylemeye devam etti. Türkü içinde geçen "Ömer" e ana avrat küfredecek sandım ama yapmadı.

Ersin'in korkusunun ve şarkının pik yaptığı yer yılanın ersin'in üzerine konduğu andı ki artık bravo dedim Ersin'e, tam bir kabir azabıydı Ersin için.

Eminim yarışmadan sonra yeniden doğmuş gb olmuştur Ersin.

Gıcık olduğum tek konu, sunucu zavallı Ersin onca çile atlatmış, "Dur ersin bir ağdada ben çekeyim canım çekti " demesi oldu.

Neyse geçmiş olsun Ersin..

Aşağıda videoyu izleyin lütfen en az 3 kez izleyin çok keyifli.

http://www.youtube.com/watch?v=MgMBCMFX_3M

Aşağıdaki videoda Erhan Tan adlı yarışmacı 12 Eylül'ün işkencelerini yaşamış birisi olsaydı eminim yarışmayı şarkıyı tamamlayarak oradan ayrılır ve arabayı kazanabilirdi. Aldığı her elektirik şokunda elinde bulunan tabak çanak ne varsa düşürdü. Az daha elindekini sunucunun kafasına geçircek sandım ama olmadı. İzlemesi çok keyifliydi. Yarışmacı için çok üzüldüm çok elektirik yedi garibim.

http://www.youtube.com/watch?v=UNFDO9YKJw8

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 722
Toplam yorum
: 418
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3652
Kayıt tarihi
: 23.01.09
 
 

A.Ü İktisat Fakültesi mezunuyum, daha önce Kazakistan ve Hollanda'da eğitmenlik ve tercümanlık iş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster