Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Şubat '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
652
 

İnsaniyet namına; kayıp aranıyor

İnsaniyet namına; kayıp aranıyor
 

Değerli Milliyet Blog Dostları, bu sabah elektronik posta kutuma bir ileti düştü. Yandaki fotoğrafta gördüğünüz ve isminin Eren Çolak olduğu ifade edilen, 07-Ocak-1972 doğumlu kişinin, 2004 yılından bu yana kayıp olduğu belirtilmekte ve yardım istenmekteydi. Yardım notunun altındaki imza ise kayıp şahsın ağabeyi Sayın Efkan Çolak'a ait idi.

Böylesine bir sosyal yaranın, 2004 yılından beri, ne yaparlarsa yapsınlar kabuk bağlayamadığını düşünmekteyim. Bu konu ile ilgili, sosyal sorumluluk anlayışım gereği ne yapabileceğimi düşündüğümde, buradan, birçok kişiye de Efkan Çolak'ın çığlığını duyurmada, katkım olabileceğini hissettim. Ve konuyu sizlerle paylaşmaktayım.

Değerli okurlar, Sayın Efkan Çolak'ın cep telefonu numarası; 0,537,228 77 80. Kendisi, İstanbul-Dudullu bölgesinde ikamet etmektedir, kardeşi de yine aynı bölgede ortadan kaybolmuştur.

Şahsı görenlerin, yerini ya da akıbetini bilenlerin, yukarıdaki GSM numarasından, ağabeyi ile irtibata geçmelerini ve tarafımı da bilgilendirmelerini önemle rica ederim. Bu konuda atılabilecek önemli bir adımın, Milliyet Blog ailesi olarak bizler için çok değerli bir sosyal sorumluluk başarısı olacağını hiç unutmadan.

Not: Fotoğraf, teknik anlamda kapasite aşımı nedeniyle yayınlanamıyor. Proje yöneticilerimize resmi, maille gönderip, yayınlama imkanlarının olup-olmadığını araştırıyorum. Yayınlanamayacak ise yazımı geri çekeceğim. Benim elimde olmayan nedenlerden kaynaklanan bu aksaklık için özür dilerim.

Not 2: Maalesef şahsın fotoğrafını ne buraya ne de "galerilerim" bölümüne; kapasite aşımından dolayı koyabilmem mümkün olmadı. Bu şekilde yayınlamak durumunda kaldığım için tekrar özür dilerim.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

gmail adresiniz varsa ve ordan her hangi bir kişiye fotoğraf gönderin. daha sonra gönderilmiş postaları açın ve görününen fotoyu resmi kaydetle kayıt edin. bu şekilde küçülmüş oluyor. ayrıca yardım severliğinizden dolayı kutlarım. bana da bir başka mektup gelmişti ama yanıt yazdığımda cevap alamadığım için yayınlamaktan vazgeçtim. Yine de belleğimi meşgul ediyor. esenkalın

Ezgi Umut 
 08.02.2007 11:57
Cevap :
Çok teşekkür ederim Ezgi Hanım. Site yöneticilerimizin bu konuyu çözeceğini düşünüyorum. Henüz bana olumlu ya da olumsuz dönmediler. Ancak umut ediyorum ki hallolacak. Sevgi ve saygılarımla.  08.02.2007 14:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 929
Toplam yorum
: 2451
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 3569
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

İzmir'de yaşıyorum.    Çok uzun yıllar öncesinden başlayıp, hiç ara vermeden bugünlere kada..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster