Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Haziran '14

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1202
 

İnsanlar öldürülüyor, dünya seyrediyor

İnsanlar öldürülüyor, dünya seyrediyor
 

Görsel alıntı


Dünyaya korku salmak için peyda olan ve kendilerine İslâm’ın temsilcileri diyen merhametsiz, vicdansız, beyinsiz ve insanlıktan nasibini almamış yarattıkların katliamları ve çirkin görüntüleri tüm dünya gündemini meşgul etmeye devam ediyor.  

Dünya devletleri ve sözde liderleri bu canileri sadece seyretmekle yetiniyor. Hiçbir şey yapamıyorlar, müdahalede bulunamıyorlar. Özellikle Şeytan kabilesinden ( ABD ) Başkan yardımcısı ve kafalara çuval geçirmeyi iyi bilen, Joe Biden kötü çuvallamış görünüyor.

Bunlar süper devlet, süper güç olamazlar. Bunlar ancak karıştırıp pencereden seyrederler.

Dün İlk defa Afganistan’da demokratik yoldan Cumhurbaşkanını seçmek için oy verenlerin parmakları Taliban talimatı ile kesilmiş ve fotoğrafları dünyaya servis edilmiştir.

Dağlarda yaşayan bu yarattık suya hasret henüz K….nı  temizlememiş ama kendi kendine İslam temsilcisiyim diyor.

Irak Şam İslam Devleti adlı örgütün ( IŞİD ) gayrı meşru yarattıkları tarafından rehin alınan binlerce insan içinden günahsız, silahsız ve güçsüz 1700 Şii'yi susuz çöllerde yaşayan k….çı kirli Ebu Bekir El Bağdadi’nin talimatıyla kurşuna dizdiklerinin resimlerini süper devlet ve süper güçlere göstermiştir.

Böyle yarattıkların İslâm’ı temsil etmeleri mümkün mü? Bunlar, beyinleri karıncalaşmış, yürekleri küflenmiş, vicdan ve merhametleri tükenmiş İblisten farksız birer yarattıklardır.

Bay Joe Biden ise diğer liderlere aman rahat durun, haberimiz olmadan müdahale etmeyin. Parmakları kesilenlerin sayısı henüz tamamlanmadı, kurşuna dizilenlerin sayısı gerçek sayıya ulaşmadı. Irak devleti istenilen şekilde tam parçalanmadı, sabırlı olun diyor.

Acaba Joe Biden bu güvensiz ve sizinle iş birlikçi Maliki’ye ordu silahlarını gayrı meşru yarattıklara bırakıp geri çekilsin talimatını siz mi verdiniz?  

Bay Joen Biden, sıra kimde belli değil, bakarsınız bu kez sizin başınıza çuvalları geçirecekler. Bin bir değişik yüzlülerle,  K….ları kirliler birbirine benzerler.

Biz mi ne yapıyoruz sorma Bay Joen Biden. Bizde ne yazık ki bunca olanlardan sonra Musul, Kerkük ve Kürdistan bölgesinin Türkiye’ye bağlanacağı umutları, hayalleri ve tatlı rüyaları devam ediyor.  

Kıymetli okurlarımıza saygılar sunuyorum.

Mehmet BURAKGAZİ / MERSİN                                                                                     

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Terörle İslam asla yan yana gelmez. Ama bakıyorsunuz her türlü caniliği hırsızlığı uğursuzluğu yapanlar bunu din adına Allah adına yaptıklarını savunuyorlar. İslamı tam anlamıyla bilmeyenler ya da eksik bilgiye sahip olanlar tarafından yanlış algılanmakta. İslam terör dini olarak nitelenmekte. Bu da birilerinin ekmeğine yağ sürmek olacaktır. Kur'anda "Haksız yere bir cana kıymak bütün insanlığı öldürmek gibidir, bir canı yaşatmak bütün insanlığı yaşatmak gibidir" buyurmuş yüce Allah. Bu caniler öldürdükleri her masum insanı Allahu Ekber diyerek öldürüyor. Tarihte peygamberimiz(s.a.v)nin ve atalarımızın savaşlarına bakıyoruz. Güçsüzlere, çocuklara, kadınlara, yaşlılara dokunmamışlar ama bunlar tam tersi en çok zarar gören suçsuz masum çocuklar, yaşlılar kadınlar zarar görüyor. Bu ve bunun gibi dini kullanarak insanları katledenleri Allah'a havale ediyorum. Kaleminiz daim Olsun Mehmet Bey. Selam ve saygılar, Sağlık ve esenlikler.

Hanife MERT 
 23.06.2014 21:46
Cevap :
Kıymetli yazarımız,Sayın Hanife MERT : Hani kendilerine süper devlet, süper güç,dünya liderleri diyenler.Bir ülkeyi parçalamak için,Müslümanlığın adını kirleterek, hakkın, hukukun kabul etmediği yöntemlerle silahsız, güçsüz insanları acımasızca öldürenler şimdi süper devletlere, süper güçlere meydan okuyorlar.Neden sessiz kalıyorlar, perde arkasında seyrediyorlar.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.   24.06.2014 15:27
 

İslamın sembolünü bile değiştirdiler sanki.Çünkü İslam deyince Bin Laden ve kafa kesen kanlı örgütü geliyor akla.Kuran-ı Kerim'in hiçbir ayetinde insan öldürmek asla yoktur;aksine yasaktır.Afganistan'da dağıttıkları bildirinin aynısını Irakta da dağıttılar.El ilanınındaki bildirideki emir ve buyruklar,sizin de bildiğiniz gibi, İslam Dini'nin hiçbir yerinde yer almaz.Kuran-ın emir ve buyruklarına tamamen ters olan görüşler mevcuttur anlayış,davranış ve yaptıklarıyla...Paylaşımınız için çok sağolunuz değerli Burakgazi dostum.Selam ve saygılarımla...

Abbas Oğuz 
 19.06.2014 13:59
Cevap :
Kıymetli dost,Sayın Abbas Oğuz :Bu insanlıktan nasibini almamış gayrı meşru canavarları, İslam düşmanlarını büyüten, besleyen ve donatanlar var.Şimdi yürekleri, vicdanları, neler söylüyor onu merak ediyorum.Yorumunuz bile kendi başına bir blog.Saygılar sunuyorum.sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.  20.06.2014 15:56
 

Kapitalist ve emperyalistlerin oyuncağı olmuşuz kim farkında? En gelişmiş din İslamiyet ama ne yazık ki bu din mensubu Müslümanlar sonu gelmez bir vahşetin odağındalar. Birbirlerine güvenleri yok, organize olamıyorlar ve kolay kanıyorlar sonuç olarak da "maşa" olup zayiat veriyorlar. Gerçek Müslüman kişinin silkelenip kendine gelmesi lazım, terörün sonu çıkmaz sokaktır değerli kardeşim. Selamlar gönderiyorum ailece, ailenize...

Yurdagül Alkan 
 17.06.2014 22:25
Cevap :
Kıymetli Yurdagül Alkan : Evet Şeytanların maşası olmak.Gerçek Müslümanların artık uyanması, birlik, beraberlik içinde hareket etmesi lazım.Ülkemizin sınırlarını kuşatan bu ateşin söndürülmesi gerek.Öncelikle gayrı meşru yaratıkların elindeki Vatan evlatlarının kurtarılması önemli.Bütün dileğimiz onların saç tellerine bir zarar gelmesin.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.   18.06.2014 17:19
 

Maalesef öyle Mehmet bey.Bu insanlar neyini paylaşamıyor şu üç günlük dünyada Allahın yarattığı canı almak için biribirleri ile yarışıp duruyorlar.Ah bilseler,idrak edebilseler,inanabilseler.Allahın yarattığı mahlukların en iyisi biz insanardır.Gerisini bu insanların istifadesi için yaratmıştır.

Mehmet Mustafa Payas 
 17.06.2014 19:00
Cevap :
Kıymetli Mehmet Mustafa Payas : Her zaman olduğu gibi yine o çok değerli zamanınızı ayırıp bu biçarenin bir kaç satırlık yazısını okumakla onu sevindiriyorsunuz.Dünyaya geliş gayesini bilselerdi her halde böyle Canavarlar insanların hayatlarına son vermezlerdi.Bunlar dünyaya neden geldik neden gidiyoruz onu dahi bilmiyorlar.Sayın Payas çok teşekkür ediyorum.Saygılar sunuyorum. üm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.   18.06.2014 17:14
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 7071
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2114
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster